Dzień dobry w Światowym Dniu Nauczyciela

To ilu tych NAUCZYCIELI MUZYKI miałeś?
Kilka instrumentów muzycznych rozpoznałeś i oswoiłeś?
Grasz obecnie i z nut i ze słuchu?

1 polubienie

Dzień Robienia Miłych Rzeczy…
…zadumałam się …


:wink:

2 polubienia

A jednak zrobię miłą rzecz,wrzucę jeszcze TO:

2 polubienia

Bo widać u was strajkujący są zauważani, poważnie traktowani a zgłaszane postulaty rozpatrywane i wypracowywane kompromisy.
U nas lud strajkuje a rząd komentuje: opozycje znowu burzy naród, jątrzy, wysuwa absurdalne żądania. I ogólnie udaje że żadnego strajku (albo protestu) nie ma. Bierze strajkujących na przeczekanie i dlatego strajki sa długie, częste i nieskuteczne, nie przynoszące żadnego efektu. Bo rząd głos ludu po prostu olewa. I nazywa to demokracją.

4 polubienia

Nauczycieli mialem w sumie trzech.
Obecnie wiekszosc,gram,ze sluchu,ot tak dla przyjemnosvi.,ale trudniejsze utwory,podpieram sie nutami.
Oswoilem akordeon,fortepian ,gitare i perkusje,a ostatjiki czasy keyboardy))

3 polubienia

image

A zwiazki zawodowe co na to?

:smiley:

Związki Zawodowe? Tak, funkcjonuje taka nazwa, nawet nazywa się Solidarność (nie wiem czy legalnie). Mam na myśli ten największy związek, ogólnopolski. Jednak realnie jest to organ rządzących. Niejaki Duda (ale Piotr, były komandos, nie Andrzej) usiadł mocno na dobrze uposażonym stołku i mało go obchodzą strajki. Związek Nauczycielstwa Polskiego jest ignorowany przez PiS. Podobnie stowarzyszenie lekarzy. Inne branżowe związki zawodowe również - moim zdaniem - bardziej dbają o swoje partykularne interesy a nie pracownicze.

4 polubienia

Az tak zle? :open_mouth:

Teraz tak nie wolno! Sama mogłabyś być wywalona z pracy za “pozostawienie na korytarzu dziecka bez opieki, czyli narażenie dziecka na utratę zdrowia lub życia”.

1 polubienie

Ale student na szczęście juz dorosły.
Co do reszty masz rację. Ale się czasem ryzykuje ( np przy wypyszczaniu bez opieki do wc) bo nie ma wyjscia.

3 polubienia

To nie bylo dziecko tylko dorosly cwaniaczek.

2 polubienia

A juz chcialam zaprotestowac : przeciez to nie 14 pazdziernika!!! …

1 polubienie

A ja z takim poszlam na herbate… no i tak sie zaprzyjaznilismy! :grin:

1 polubienie

Tylko trąbka albo saksofon jeszcze chyba przydałby Ci się=CZŁOWIEK ORKIESTRA!
Zatem coś dla MISTRZA:

3 polubienia

Chcesz saksofon,masz)))

3 polubienia

A KTO ZAŚPIEWA?
Idziemy tokiem muzycznej ścieżki…

2 polubienia

Piekne!!!
W sam raz na mile zakonczenie dnia :smiley:

1 polubienie

Badz cierpliwa,narazie robie tylko przymiarki,ze spiewem.
Byc moze kiedys zrealizuje,narazie tylko sasiedzi sluchaja.
Hmm,twierdza,ze jest ok.))

2 polubienia