Dzień dobry w Światowym Dniu Nauczyciela

Oprócz tego mamy:

  • Dzień Robienia Miłych Rzeczy
  • Dzień Tkaczki (pamiętacie piosenkę?)
  • Dzień Epileptyków
  • Dzień Przeciw Prostytucji

J. Tuwim “Nauka”

3 polubienia

Prostytucja to przydatne zajęcie dla obojga płci.

1 polubienie

Zobaczyłam dzień nauczyciela i myślałam, że już 14 października i zgubiłam dni w życiorysie, bo w Polsce dzień edukcji mamy wtedy. :slight_smile:

3 polubienia

Wewnątrz jesteśmy harmonijnie biologiczni, a na zewnątrz, cywilizowani, już nie, czyli nauczyciele i katecheci ogłupiają.

1 polubienie

Teraz sobie przypominam ze polski Dzien Nauczyciela obchodzony jest w innym dniu

1 polubienie

:thinking:

Obys cudze dzieci uczyl…
Ponoc znowu strajk sie szykuje? Rodzice przestana narzekac, ze dzieci do poznego wieczora w szkole siedza, bo szkoly sie zamknie…

3 polubienia

Czy strajkowanie stalo sie teraz nowym hobby nauczycieli?

Nie wiem czy hobby, ale czy nauczyciel gorszy od gornika czy pielegniatek? Tez mu sie nalezy.

2 polubienia

To skoro wszyscy strajkuja (kiedy chca?) to kto w Polsce pracuje
U nas strajki sa bardzo dobrze organizowane a roszczenia klarowne. Strajk 1 - 3 dni a potem praca i pertraktacje co do zadan

Dzien dobry w swiatowym dniunauczyciela.
A to moja kompozycja,dla moich nauczycieli muzyki))

3 polubienia

:smiley:
Ale ja tez z checia poslucham

2 polubienia

Ale na wlasna odpowiedzialnosc)))

1 polubienie

:rofl:

Nie jest tak zle,w ostatniej pracy w Polsce,mialem pod opieka szesciu uczniow.
Niezle chlopaki byly,i po piwko sokczyli,i flaszeczke przyniesli,papierosem poczestowali,gdy mi zabraklo))

1 polubienie

A ja pamietam jak mialam zajecia ze studentami to byl taki jeden co stale przeszkadzal i glupio dogadywal (!) a ja jestem nieslychanie lagodny czlowiek.…ale do czasu. Jak juz mialam dosc to wrzasnelam i wyrzucilam dowcipnisia za drzwi. I od tej pory byl spokoj!!!

4 polubienia

A ja sie tu z Harmonikiem zgodze. Pod warunkiem, ze bedzie to w jakis sposob uregulowane, pracownicom zapewniona opieka zdrowotna i bezpieczenstwo, itp. Zamykanie oczu nijak tego nie rozwiazuje.

2 polubienia

Ostatnimi,laty,bylem instruktorem nauki zawodu.
Praktyki mieli na naszym zakladzie,to inna bajka.
Ale dogadywalem sie z chlopakami,nigdy nie mialem problemu.
U mnie pravowali normalnie na stanowiskach,to ich cieszylo,u innych,zazwyczaj porzedki robili.

1 polubienie

Tez moge zaakceptowacc pod warunkiem ze kobiety nie beda do tego zmuszane!!!
U nas maja nawet swoje zwiazki zawodowe
No i cala ulice w Hamburgu (nb: w poblizu znajduje sie kosciol polski!)

2 polubienia

Tylko taka jak u nas ze zwiazkami zawodowymi i bodajze emerytura

1 polubienie