Dzień dobry w Światowym Dniu Nauki dla Pokoju i Rozwoju

O jeżu! ja mam własnie takiego samego czerwonego w swoim pokoju z którego teraz pisze, wypchany na maksa długopisami. :hedgehog:

1 polubienie

Ataturka [?] czy Erdogana?

1 polubienie

Erdogan!
To jest jej wróg nr 1

1 polubienie

Nie mogę przeczytać, chce mnie zmusić do oglądania reklam! Żąda wyłączenia blokady.
Wybrałam stokrotkę - nr 3.

2 polubienia

To akurat da sie doskonale zrozumiec.
Ludziom poza granicami kraju takiego jak obecna Turcja,latwiej jest sie wypowiadac bez strachu.

1 polubienie

Nie mialam, ale teraz blisko mnie jest sporo jezy… :slight_smile:

1 polubienie

Ja jestem albo 2 albo 5…

1 polubienie

co to jest? jakiś kurs?
P.s. już sprawdziłam Kurs Craftowy. Tym się własnie zajmuję :slight_smile:

1 polubienie

@gra
Nie wiedzialam jak to na polski przetlumaczyc, bo nie ma odpowiedniego tlumaczenia, myslalam wiec ze to co napisalam jest znane i w Polsce
To wlasnie jest to co napisalas Kurs Craftowy (podaja Kraftowy) - robi sie rozne rzeczy przewaznie dekoracyjne jak te ozdoa choinke i takie kwiatki jak ty robisz Nie jestem fanka sztucznych kwiatow, ale takie jak ty wykonujesz chetnie bym tez zrobila

1 polubienie

Słowo “craft” można luźno przetłumaczyć na modelowanie. W Polsce raczej się go nie używa, popularny jest “craft”. Craft Party, zajęcia craftowe. Obejmują cardmaking, scrapbooking, quilling, decupage, mixmedia i wiele innych dziedzin. Używamy waśnie takich nazw. Jest tam również filcowanie, sutasz, origami, karczochowanie i kanzashi, biżuteria z koralików, makrama, embosing …itd
Jeszcze nie wszystko poznałam i nie wszystko umiem - życia zabraknie :slight_smile:

2 polubienia

Każdy wybiera, co lubi.
Mnie wpadły w oko inne kwiatki :wink:

2 polubienia