Dzień dobry w szczęśliwy (!) pierwszy 13 piątek w tym roku

Namiot jak namiot, ale jako dziecko nigdy nie robiles wigwamu albo igloo pod stolem? A parasole u mnie w domu zawsze suszyło sie rozlozone w wannie. Jak to zobaczyla hiszpanska sąsiadka, to myslalam, ze na zawal zejdzie.

2 polubienia

No dobrze…Zreszta jej sie nie dziwie :wink:
W takim razie"obchodzenie "takiego dnia jest normalne,tak? :rofl:

1 polubienie

Bywaja glupsze dni, w koncu ile razy mozna obchodzic w roku dzien kota? I kto wymyslil dzien ciasta cytrynowego (amerykanin to zje, ja juz niekoniecznie) czy dzien chodzenia bez spodni? Lub skarpetkach nie do pary?

3 polubienia

@okonek
Dzien Kota mozna obchodzic okolo 15 razy w roku
I tak bede obchodzic bo koty lubie i juz!

2 polubienia

@collins02
To jest zwiazane z innymi przesadami zwlaszcza z tym co przynosi nieszczescie wedlug wierzen niektorych osob

@okonek
Angelo to chyba tez aniol?

@joko
A u nas taka pogoda, ze nic tylko spac…
image

2 polubienia

U mnie też słońce znika, ale nie pada. A spać mi się chce, bo za dużo obiadu zjadłam. Chyba wsadzę zapałki do oczu, bo nie wolno spać po jedzeniu, bo można niechcący “urosnąć” :blush:

1 polubienie

Angel, Angelo, Angelus, Anxel, Anhel, Angelina, Andżela, Angelica to wszystko stadko tego samego skrzydlatego drobiazgu.

2 polubienia

Dobry wieczór, w obecnych czasach i tym co ludzie robią należy być optymistą bo tylko to nam zostało.
Mnie już tyle wirusów jadło i je regularnie, że ten w żaden sposób nie straszny. Co ma być to będzie, mam inne problemy a nie jakiś wymyślony na siłę wirus.
Oczywiście że szczęśliwy bo każdy nowy dzień to szczescie.
Pozdrawiam :clap:

2 polubienia

@ratatujka
Ja rowniez cie pozdrawiam i ciesze sie ze sie znow pojawilas
Brawa za optymizm!
:+1:

1 polubienie

optymistka to ja bede jak okaze sie, ze polski sklep w Alicante bedzie otwarty i beda miec kiszone ogorki, bo mi sie skonczyly. :roll_eyes:

3 polubienia

@ata-ata życie tak szybko pędzi do przodu, doba coraz krótsza, a na domiar wszystkiego mam problem z ręką i jestem w połowie niepełnosprawna. Optymizm mnie opuszcza ale wtedy tutaj nie zaglądam bo po co czar zlosci wylewac na was :slightly_smiling_face:

1 polubienie