Dzień dobry w szczęśliwy (!) pierwszy 13 piątek w tym roku

Mamy dzisiaj poza tym:

  • Dzien Otwierania Parasola w Domu - czyli dzień pozbycia się przesądów. Jakie znacie poza tym przesady?
  • Dzień Szlachetnych Kamieni
  • Dzień Spania
  • Dzień Słonia w Tajlandii
  • Rocznica (w 2013 roku - jednak 13 nie tak pechowa!)) wyboru papieża Franciszka
  • Wilhelm Herschel odkrywa w 1781 roku planetę Uran
  • i mamy imieniny Anioła (!)

image

4 polubienia

Osobiscie znalam i znam kilka Aniolow i Anielic.
A jak tam Twoja niemiecka Anielica? Wirusa jak uchodzcow wita kwiatami na granicy?
A otwarcie parasola w pomieszczeniu, podobnie jak polozenie kspelusza na łóżku w Hiszpanii przynosi pecha.
Figurka slonia, zeby zadzialala musi byc z traba do góry

1 polubienie

Nie dość, że trzynastego w piątek, to jeszcze Uran promieniuje i zamienia nas w anioły :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

@okonek
To jest osobny ale niemniej trudny temat jak wirus a nawet duzo niebezpieczniejszy. Dlatego sie o tym milczy

@anon86894402
A u nas leje i wieje - a ja musze zrobic zakupy
:worried:

1 polubienie

a ja siedzę w domu. Nie poszedłem do pracy. Jestem osłabiony, mam za niską temperaturę, boli mnie głowa, zatoki zatkane… stawy bolą i jeszcze dziś krew z nosa i pryszcze na twarzy mi wyszły :frowning:

3 polubienia

Naprawdę współczuję. :cherry_blossom:
Dzisiaj jest dzień spania? No to już teraz wiem dlaczego w nocy wcale nie mogłam zasnąć. Chyba po to, żeby móc pospać w dzień :wink:

3 polubienia

@anon86894402
Jedno jest pocieszajace w tym: to nie sa objawy wirusa
Zycze szybkiego powrotu do zdrowia!
image

1 polubienie

Nie mogłaś spać, bo księżyc był tuż po pełni i jest bardzo blisko naszej części Ziemi.

2 polubienia

Ale na księżyc to chyba tylko czarownice reagują. Czyżbym… :thinking: :smile:

2 polubienia

Nie tylko czarownice
Kotołaki tez

Przejrzy sie w lustrze…

1 polubienie

Nieeee… Nie jestem podobna, bo nie mam wąsów :upside_down_face:

1 polubienie

Fajny ten kotołak. Taki milusi i puchaty. Musimy dzisiaj wszystkich panów pytać, jak im się spało. Może mamy takiego na forum i nawet wcale o tym nie wiemy? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Ale bym sobie “Alternatywy” poogladała!!! :joy:

1 polubienie

Chyba sa na YT?
Bo na cda na pewno.

2 polubienia

@elsie
@okonek
Wlasnie sprawdzilam co to te “Alternatywy”. Nawet w niemieckiej wikipedii o tym pisza. Musze zobaczyc

1 polubienie

Spróbuje.

1 polubienie

Genialne, posiusiasz się!!

1 polubienie

Dzien otwierania parasola w domu?To brzmi jak dzień rozbijania namiotu w kuchni :upside_down_face:
Z pewnoscia sa na świecie entuzjasci ale mam nadzieje ze nie na wolności :wink:

2 polubienia

A jak sąsiad zalewa mieszkanie??? Nawet namiot może się przydać…

1 polubienie