Dzień dobry 🙂

Jak za dawnych czasów chcialam życzyc Wam miłego dnia :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

8 polubień

Skoro @Blue13 otworzyła dzisiaj poranek entomologiczny, dziękuję i dołączam się do życzeń… :grin:

4 polubienia

Witaj Blue13. Co przejeżdzam niedaleko, to sobie Ciebie przypomnę.

Masz motylka, nie jest najciekawszy, ale za to jskie bajki opowiada…
Aż się wierzyć nie chce :grin:

Następnym razem wyślę coś bardziej kolorowego…

5 polubień

Dziękuję i nawzajem:))

3 polubienia

Wesołego dnia

3 polubienia

Witom

2 polubienia

To Twój kocurek?

2 polubienia

Co prawda południe już, ale życzeń nigdy za wiele:) Miłego dnia i wspaniałego, wesołego weekendu Wam życzę. :slight_smile:

4 polubienia

Jakie cudo :heart_eyes:.

3 polubienia

roqq ??? Czy ja się nie mylę? :shushing_face:

4 polubienia

Nie mylisz się, @birbant :smiley:
Wpadłem wczoraj zostawić Wam mapę i jakoś się zasiedziałem :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Siedź sobie, siedź jak najdłużej, a najlepiej zapuść na stałe korzenie! Pamiętam Cię ze starego pytamy, bardzo dobrze wspominam :slight_smile:
Miłego słonecznego dnia dla wszystkich :slight_smile:

4 polubienia

To bądź zasiedziony jak najdłużej, a nawet jeszcze dłużej. Ja teraz Rolanda Garrosa oglądam od dechy do dechy i odzywam się w temacie założonym przez kolegę @collins02 na ten temat. :grinning:
Ale znajdę czas, żebyś mi się wytłumaczył dlaczego Ciebie tu nie ma… :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Tobie też jak najmilejszego, sympatyczna koleżanko @Blue13

4 polubienia

Mój… przyszedł na Boże Narodzenie i został.

4 polubienia

Pewnie Mikołaj Ci go podesłał.

3 polubienia

Bardzo możliwe

1 polubienie

Tobie również wspaniałego dnia życzę.
image

4 polubienia

Czytałem Wasze tenisowe komentarze. Znajomość rzeczy rzuca się w oczy. Ja sam nie byłem w stanie obejrzeć do końca meczu Igi. Dokończyłem, gdy znałem już wynik :smiley:

3 polubienia

Właściwie, to ja tenisa się nauczyłem dzięki Idze przy dużej pomocy kolegi @collins02 i @ciekawie To tenisowi maniacy jacyś… :stuck_out_tongue_winking_eye:
Dołącz do nas.

3 polubienia