Dzień Dziecka?

Dzisiaj na jednym z portali dowiedziałam się ,że WIECZNYMI DZIEĆMI są ludzie spod znaków : Ryb ,Bliźniąt i Strzelca i teraz oczekuję prezentu na Dzień Dziecka .
Co mi podarujecie?

4 polubienia

święty spokój

2 polubienia

Melduję się, jestem Ryba :slight_smile:

3 polubienia

Czyli cierpie na rozdwojenie jaźni, lubie ryby na talerzu i w akwarium? i jestem strzelcem postrzeleńcem?

2 polubienia

Pracowałem kiedyś u różdżkarzy.Tylko kwartał ale jednak :smirk:
Byłby to osobny temat gdyby ktoś uznał że warto się tym zajmować…
Nawiązując do cytowanej opinii,nawet siermiężny i urzędniczy koziorożec, może się okazać niezbyt dojrzały​:rofl::innocent:
Podobnie jak Panna może się okazać bałaganiarzem :smirk:
Stereotypy nie biorą się znikąd .Ale też nie róbmy z tego aksjomatu!!!

5 polubień

U nawiedzonych robiłeś? :innocent:

1 polubienie

Kto ze mną pokoloruje postacie do teatrzyku? Można sobie wybrać…albo nie-dam Wam spokój tym razem.

1 polubienie

Nie nazywałem ich tak bo biblioteka różdżkarza zawierała fajne tytuły.Np. o ojcu Klimuszce czy o C.G.Jungu
Faktycznie jednak,to ludzie dosyć specyficzni.Przekonani że są w posiadaniu jakiegoś wtajemniczenia, niedostępnego dla innych…5 minut i jestem zmęczony :roll_eyes:
Dodam jeszcze że był to jedyny raz w życiu gdy przyjmowano mnie do pracy na podstawie zodiaku :innocent::scream:
Właściwie to masz rację z tym swirowiskiem…

2 polubienia

Facet w sklepie z zabawkami kupuje kolejkę i sprzedawca pakując mu tę kolejkę mówi, że pewnie synek będzie zadowolony z tej zabawki.
– Taak? To poproszę jeszcze jedną…

Spod jakiego znaku był ten nabywca tej kolejki, nie wiem? :man_shrugging: :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Byk.:rofl:

1 polubienie

Strzelec postrzeleniec?
Moi rodzice byli oboje spod znaku Wagi.
A charaktery? Dwa rozne bieguny.

1 polubienie

Bzdura.Niby dlaczego?
Strzelec zrobi dużo dla zabawy ale naturę kasjera/cinkciarza i w ogóle, skupionego na kasie,ma tylko byk.
Ten wyczuje forsę nawet na Saharze i wg.tego, czasem postępuje.
Rzadki to far ale kiedyś,w czasach firm polonijnych, obserwowałem to z autentycznym zaciekawieniem :innocent:

2 polubienia

Wlasnie sie zastanawiam czy znam jakiegoś zodiakalnego Byka? Ale chyba nie?

1 polubienie

Tak - wewnętrznemu dziecku - bez względu na znak zodiaku
nie - przypisywaniu jakichkolwiek cech znakom zodiaku, po prostu w horoskopy nie wierzę , a schematów nie lubię

3 polubienia

U mnie dzień dziecka jest codziennie z prezentami

A co chcesz, pytam by był trafiony

Dobra dusza z cienia, taka ludzka

1 polubienie