Dziś kto żyje świętować może

Pesel? Pesel to jest coś, co każda z nas ma oszukany! Ja mam oszukany, bo to, co on pokazuje, to jest zupełna nieprawda! :stuck_out_tongue_winking_eye: :joy:

3 polubienia

Ja tylko odpowiadam…
Napisałaś że kto żyje,świętować może…A mam jakieś takie dziwne wrażenie że sobie jeszcze troche pożyję :innocent: :wink:

Ja też mam oszukany i to bardzo tendencyjnie. :point_up:

2 polubienia

Chyba od 3 dni włosy zaczęły mi się przerzedzać więc nie świętuję.Kupiłem szampon ze skrzypu,drugi z pokrzywy i jeszcze muszę jajka kupić takie od kur wolnobiegających w klatce :wink: -też się przydadzą na łeb.Ocet mam.
Dużo tego.Cóż najwyżej tak zarosnę,że nikt mnie nie pozna :rofl:

1 polubienie

Na łysinę najlepsza peruka. Albo kapelusz. A nie przejmuj sie. Ponoc mądrej głowy włos się nie trzyma

1 polubienie

To jest szansa,że nie wyłysieję…!
:wink:

2 polubienia

Wyłysiejesz wyłysiejesz…
Przysłowia nie zawsze się sprawdzają :wink:
…Przeszkadza Ci to w czymś? Boisz się, że będzie Ci zimno w głowę?
Nie martw się. Rozum będzie miał lepsze połączenie z mądrością kosmosu, bo włosy nie będą tego wytłumiały, a takie połączenie jest warte każdych włosów :grin:

1 polubienie

Niby tak ale to co z młodości mi pozostało to włosy.Koledzy z mego rocznika wyłysieli w większości a ja nie i jakoś się do włosów przyzwyczaiłem :wink:

1 polubienie

No ok. Skoro czujesz sentyment do włosów i jesteś bardzo sentymentalny, to walcz o nie.

1 polubienie

Widziałem w telewizji jak łysemu głowę krowa oblizywała.Od tego podobno rosną włosy.Trzeba będzie mi na weekend na wieś wyskoczyć :wink:

1 polubienie

A fuj! Nie rób tego, bo Cię całego obślini.
Brrrr…
Aż mną wstrząsnęło :grin:

2 polubienia

No i ktos ma do mnie pretencje ze mam czarny humorek?