Dziś pijemy zdrowie soleniznta?

Przepiękne. Każdy mający kota, powinien mu/im to puszczać.

A dlaczemu to tylko dziś zdrowie pijemy :thinking:

Dołączam się do wszystkich życzeń. Wszystkiego najlepszego:))

Kwiat podobno magiczny :smiley:

Łokonek? Przymierza sie prawie do kanibalizmu. Czyli szuka pomyslu na proteine z dorsza.

Obrzydlistwo :slight_smile:

@efka jak widzisz, będzie musiało zostać. To nie moja wina, że moderator woli się obżerać niż kasować rymy :stuck_out_tongue_winking_eye:

No, kochany kolega - sto lat w dobrym zdrowiu, aby żadna przyjemność tego świata nie omijała Twego domu a wręcz dobijała eis do Twoich drzwi!
A przed Twoim oknem, niech zawsze stoi taka cysterna:

O Królu Księżyca! Toż to mu prawie na tydzień starczy!

Z tym tygodniem, to bym raczej nie przesadzał! :slight_smile:

No tak.
Jak już poje, o 14 sjestę zrobi.
Trzeba nam szukać moderatora w Nairobi :stuck_out_tongue:

Myślisz, że jeszcze do formy nie wrócił? Idzie lato, wróci … :grin:

Eee kolega solenizant z cysternami zaznajomiony :wink:

Zaproszę Ciebie. Ale musi być druga cysterna, bo wtedy jedna za mało… :thinking: :rofl:

Sjesta i spacer to niezbywalne prawo dla homo sapiens :cat:

Sjesta, to rozumiem. Prawo.
Ale spacer? :thinking: Toż to obowiązek :wink:

Zaproś jeszcze mnie, to tak Wam tę cysternę podzielę, że na dwa lata Wam wystarczy :stuck_out_tongue_winking_eye: :joy:

Niestety prawa do swobodnego spaceru covid ograniczyl.

Tylko co będzie jak Cię moderator zrobi na “afrykańskiego księcia” co mu pieniądze na cło za diamenty trzeba przelać? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Masz na myśli “Nigeryjski szwindel”?
Zaraz numer konta podam :grin: