Dziś pijemy zdrowie soleniznta?

Czekam za tym kontem i czekam …

To zwykle kierumkowy z Nigerii

Solenizant? Czyli imieniny :slight_smile: Drogi solenizancie, nie mam przygotowanej odpowiedniej karteczki, więc przyjmij, proszę taką starszą, z kamykiem na szczęście.


życzę Ci zdrowia, normalności, spotkań z rodziną i znajomymi :slight_smile:

Ze tez nie skojarzylem…W podstawówce bylo 3 Jarków i przynosili cukierki zaraz po mnie :joy:
Panie kolego,opoko tego miejsca…Życzę Tobie [ i sobie] stalej tutaj obecnosci co mozna wyartykulować krócej czyli zdrowia! :innocent:
Życze nieustającej satysfakcji z odkrywania kolejnych kart historii!
Zycze emocji prawdziwie sportowych,muzyki plynącej z serca a nie z maszyn!
A dzisiaj zupelnie wyjatkowo [ bo dotąd szczescie mi nie sprzyjalo] moge juz teraz wypić zdrowie klasycznym alem,"Bishop’s Finger"co niniejszym czynię!
Wszystkiego najlepszego,drogi kolego!

I ja się dołączam z najserdeczniejszymi zyczeniami. 100 lat!!! i dużo radosci na kazy dzien

No i żeby :rabbit: :rabbit: :rabbit: się spotkały.

Nie wiem @benasek , co ten łobrazek łobrazuje.

Łoczekiwanie na to konto …

Trudno, czekałem, czekałem w końcu kasę wysłałem gdzie indziej :grin:

Że benasek w koncie na kąto czeka. :rofl: Tylko, że ten kont się zgubił. A kąta jak nie było, tak nie ma… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dużo tego było?
Nie wiem czy sobie włosy rwać z rozpaczy :wink:

Kąt już jest :stuck_out_tongue:

I to się nazywa; uporządkowaniem sytuacji.

Ja tam trzy kąty widzę - rozwarte do tego.

Ile tego było? Zdążyłem zapomnieć. Włosy przynajmniej oszczędziłaś :grin:

Wzięły się i rozwarły…

I dobrze. Przed chwilą zmyłam nadmiar farby. Szkoda by było tej “roboty” :grin: