Dziś składamy życzenia @Bingoli!

Ano, to wszystkiego zdrowego, stołu zastawionego, prezentowych niespodzianek i czego Sam Sobie życzysz w Dniu Imienin od
elsie :heart_eyes:

Ten @Bingola jest mój brat.
kopę lat, kopę lat!
Ze dwie jeszcze kopy lat
niech Go nosi piękny świat!!! :beer: :blush:

Wszystkiego najlepszego!Za sterem i nie tylko :wink:

image

STO(lat)PY wody pod kilem! :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dużo zdrówka, radości, szczęścia w miłości i nie tylko, pogody takiej jak lubisz, piwa takiego, jak Ci smakuje, finansów takich jakie chcesz mieć, i mnóstwa weny twórczej w dalszym układaniu “zemst Bingoli” dla nas.

Dziś będą (chyba) tańcowały
Dwa Michały :thinking:

Spełnienia marzeń życzę

8228071_c004a

No to najlepszego i słodkiego zeglowania

Wielu wspaniałych rejsów

Dajecie mnie te flaszkę. Proszę sie odsunąć.

Imię Niny?

.@Bingola, to Nina? :thinking:

Się pan częstuje!

Ej Ty @Birbant, polej setki
i przyprowadź Mu kobietki,
podchmielone niech tańcują
cycorami wymachują :smiley:

Gdy się Bingola rozochoci
w swej kajucie se popsoci… :smiley:

https://www.youtube.com/watch?v=Ubb__W5JMXA

Nikt nawet nie pomyślał…Przepraszam za koleżeństwo. :wink:

Niech się wiersze klecą, klecą,
do solenizanta lecą.
Niech mu w czółko stukną palcem
lub przejadą po nim walcem.
Za cierpienia, zgrzyty, bóle
głowy, gdy co tydzień czule
karmi nas kalamburami
ana-, homo-, rebusami.
image image
Co rzekłszy, długich lat w zdrowiu i dalszych dobrych pomysłów życzę.

No to sto [py wody pod kilem] lat!