Dziś sobie urządziłem internetowy dzień socjalistycznej Korei Płn

Natrafiłem na YouTube obfitość stronek o niej. Niektóre bardzo sympatyczne, godne polecenia. Wkleiłem tego linka z automatycznym tłumaczeniem na polski, i ze zmniejszoną prędkością odtwarzania. Możecie to ustawić wg swego gustu.

(Chyba nie dały mi się przelinkować moje ustawienia filmu)

trawnik pomalowales na zielono?

Po obejrzeniu tego dokumentu, trudno nie pokochać i nie podziwiać tego ciężko doświadczonego narodu.

Czy można powiedzieć, że to kraj zacofany? W socjalistycznej Polsce, w dzieciństwie, rodziną nie mieliśmy roweru, telewizji choćby czarno-białej, ciepłej wody, centralnego ogrzewania. A oni są jeszcze od lat duszeni sankcjami wiadomonacyjnego Zachodu.

Duszeni są przez swojego wodza najbardziej, który jest zbrodniarzem.

2 polubienia

Ty to musisz mieć w qrwy czasu.

2 polubienia

Co mam nie mieć, jak nikt mi nie proponuje jakiegoś dodatkowego zatrudnienia, np. przy budowie wieżowców lub w ZOO?

A wolontariat?

Taaa, bardzo sympatyczny kraj. Nie wiedzą tam co to jest internet ani e-mail. Tzn wiedzą tyle ile pozwoli im władza. Jest kilka witryn internetowych obsługiwanych przez rząd, do tych zagranicznych nie ma żadnego dostępu.
Z powodu powszechnego głodu, telewizja promuje nową zasadą aby jeść tylko dwa razy dziennie, co jest bardzo zdrowe. Na dowód tego pokazywano w ichniejszych Wiadomościach nieszczęśników, którzy jedli trzy razy dziennie i popękały im żołądki! A było słuchać Wodza Narodu!

6 polubień

zycze Ci zdrowych nóg bo za rozum za pozno

2 polubienia

Sympatycznym Koreańczykom pozostało życzyć takich wodzów jak Harmonik, siedzących całymi dniami w internecie… a nie gnębiących swoich rodaków :slight_smile:

1 polubienie

Ciemni ludzie nie są w stanie poprawnie ocenić jakości rozumu innych ani swego.

Wykorzystując internet do krzewienia wyższej świadomości u ludzkości, jestem nieporównanie bardziej pożyteczny,

Dałbyś głowę, @Bingola, że przeciętny Polak, Amerykanin, są zdrowsi od przeciętnego Koreańczyka Północnego? Oczywiście nie mówię, że się najzdrowiej w Korei Płn odżywiają, ale to w ogóle bolączka ludzkości.

Jesteś no-life

Akurat to jedzenie 2 razy dziennie to nie jest takie głupie. Od kilku miesięcy tak jem i badania dużo lepsze mam. Dobry Kim. :rofl::rofl:

1 polubienie

Jestem za DSHN-em (Doskonałym Systemem Harmonii Natury), do którego nie pasuje patologiczna nieharmonijność i bezmyślność cywilizacji ludzkiej.

Zawsze taki byłeś?

Jeśli nie liczyć okłamywania dzieci, że to Mikołaj im przyniósł prezenty…

Nie wykluczam możliwości, że to 2 razy dziennie, może mieć 2 razy więcej jedzenia, niż 3 razy.

a Ty mojej toleracji