Dziś urodziny @ata-ata!

Atuś, wracaj do nas! Ta różyczka niech Cię pociesza i łezki ociera. A my tęsknimy za Tobą…

image

6 polubień

Gdzie Ty sie podziewasz?
Wszystkiego najlepszego! Wracaj,nie uciekaj bo i tak zatesknisz :smiley:
Ciezko cos napisac do kogoś kto"wsiąkł".

Trzymaj sie!

3 polubienia

Róża jak wyszminkowane usta kobiety…

Kiedys bylismy w Kensington Gardens z dziewczynami…Setki,tysiace róż ale…Prawie nic nie pachniało…Jak to w ogóle mozliwe?
Ja akurat lubie dyskretną szminke.Lubie nawet jej zapach byle to bylo delikatne i nie odurzające…Wkraczanie w kobiecy świat jest czasem jak slizganie sie po kruchym lodzie :slightly_smiling_face:
Pozwólmy im byc takimi jakie chcą…Szminki a nawet ich nadmiar,to i tak lepsze niz 100 kilowe wieloryby z niemytymi od tygodni wlosami,plus tanie papierosy :no_mouth: :exploding_head:

2 polubienia

No to dzień dobry w dniu ata-aty :wink:

4 polubienia
2 polubienia

Oczy mam pełne łez…

1 polubienie

Ale dlaczego?Ktos wreszcie powie co sie dzieje?

1 polubienie

Nikt nie wie!

14 kwietnia Atka napisala, ze jej smutno i znika na kilka dni. Od tej pory kontaktu z nią nie ma.

3 polubienia

To pamiętam…

Kurła urodzin dużo a wątroba tylko jedna.

3 polubienia

Ostatnio byly imieniny…

2 polubienia

Może życzenia będą banalne, mimo wszystko życzę naszej koleżance zdrowia :four_leaf_clover::rose:

5 polubień

A ja się zastanawiałem dlaczego o kolejnych Dniach zaczyna pisać @mamita, znaczy @Mamita.

@ata-ata’o, nie zwolniłaś się, nie usprawiedliwiłaś nieobecności, ale my i tak na Ciebie czekamy. Wracaj w zdrowiu, ze swoimi zdjęciami i pomysłami, z życzliwością i humorem oraz wiedzą. Z całego serca wszelkiego dobra.image

5 polubień

Ata
:rose:
Wszystkiego najlepszego. Zdrowia szczęścia i spokoju. I marzeń spełnienia.

5 polubień

Serdecznie życzę wszystkiego pomyślnego!!!

3 polubienia

E tam!
Jeden dzień utkwił mi szczególnie w pamięci,to se coś wrzuciłam OKAZJONALNIE…
A co do kalendarza…
Po co liczyć dni ,godziny?
Gdy obchodzisz urodziny,
to świętujesz ,albo nie.
Ale TORCIK chętnie zjesz…?!?

4 polubienia

image

3 polubienia

Atka - wracaj, Martwimy się.
Dużo zdrowia i słoneczka. :hibiscus:

4 polubienia