Dziś w "Jaka to melodia?" w TVP1, prowadzący R. Brzozowski pozbawił

uczestniczkę rundy finałowej wygranej, bo pomyliła jeden zaimek w dłuższym angielskim tytule utworu w państwie polskojęzycznym. Wstyd, p. Brzozowski. A ze swoich Pan nie płaci, tylko z podatników. Zgadzacie się ze mną?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Zauważ że Brzozowski jest tylko prowadzącym i nie on tworzył regulamin tego programu który obowiązuje od wielu lat praktycznie od samego początku był on nie zmiany jeszcze kiedy prowadzącym był Janowski dopiero po jego odejściu regulamin został lekko zmieniony Nie wspominając że formuła programu jest wykupiona od angielskiej stacji telewizyjnej i to angliccy stworzyli całą formułę tego programu jak i zasady w nim panujące

2 polubienia

Były w tym programie precedensy, kiedy można było podać zamiennie tytuł po polsku, a nawet podać tylko 2 słowa z tytułu.

Jak wspominałem regulamin został lekko zmieniony po odejściu Janowskiego i widocznie stare zasady już nie obowiązują Poza tym Brzozowski to tylko prowadzący i nie on o tym decyduje

Mówiłem o precedensach sprzed kilku miesięcy. Widać było, jak dziewczynie było przykro, bo nie spodziewała się, że mogli ją tak potraktować.

Nie wiem bo właściwie nie oglądam tego programu widziałem czasem jakieś odcinki lub fragmenty lata temu i trochę teraz i interesowałem się w pewnym stopniu sytuacją związaną z odejściem Janowskiego

PS Pewnie obrali taką politykę aby wygrywało jak najmniej osób wtedy nie będą musieli wypłacać pieniędzy zwycięzcom

Ja też oglądam rzadko, ale nieraz mam włączoną tv, i wtedy coś do mnie dociera, mimo zajmowania się czymś innym.