Dziś z Macedonią. Kto kibicuje?

Ja nie wierzę w Brzęczka. Moim zdaniem powinniśmy mieć trenera z zagranicy, który umie grać w eliminacjach i w turniejach. My nie umiemy.

Taki przykład na to że reprezentacja jest źle prowadzona: Wymień mi gracza, który w niej gra lepiej niż w klubie?

Grosicki? Fabiański?.. dalej? Ja pomysłów już nie mam, a i te dwa były na siłę.

Brzęczek, według tego, co widzę jest konserwatystą. Ale przyszłości przewidywać nie umiem.

1 polubienie

Żeby oni tak grali, jak w swych klubach, to roznieśli by Macedonię i nie tylko. Ale tam graja w zgranych drużynach, a tu zgrania brak i irytująca niecelność podań, co chyba z braku tego zgrania wynika.
Wszystkie długie podania, to straty. Na szczęście u przeciwnika podobnie.

Właśnie o tym piszę. To sprawa selekcjonera. My nie mamy wizji gry, albo ta wizja nie odpowiada piłkarzom których mamy.
Taki przykład Lewandowskiego… Przecież on nie jest do walki w środku boiska… chyba?

1 polubienie

Izrael potęgą nie jest, ale w poniedziałek może okazać się najpoważniejszą przeszkodą. Zobaczymy, póki co jestem umiarkowanym optymistą, choć trudno nim po wczorajszym meczu być. Pociechą jest to, że i inne zespoły markowe w pozostałych grupach też grają nietęgo.

1 polubienie

ale to byla okazja wlasnie wyprobowac nowych zawodnikow - w tutejszej reprezentacji za zasluzonosc sie nie gra - starzy oddech mlodych wilczkow na plecach czuja…

1 polubienie

Zgadzam sie z Tomaszewskim.Ten Szymanski z Legii,powinien grać!I ogrywac sie wlasnie z takimi Macedoniami.

2 polubienia

Póki co Szymański niewiele w tym sezonie pokazał. Moim zdaniem na tę chwilę za wysokie progi dla niego… jeszcze

Tego nie wiemy bo nie dostal szansy.

Zawsze mogę się mylić, ale nasza liga jest tak słaba, że na jej tle nieciężko się wybić piłkarzom dobrym. Wielu tych dobrych nie jest powoływanych. Piłkarzy, którzy cały sezon potwierdzają formę. To dlaczego on miałby być? Bo młody i Legia zawołała za niego 10 mln?
Mamy naprawdę fajnych zawodników, od lat takich nie mieliśmy… a kadra gra piach i nie potrafi stworzyć sytuacji z gry. Mamy bogactwo napastników, bramkarzy… niby świetnego Zielińskiego, pewnego Krychowiaka… i co? Nic. Musimy liczyć na twardą walkę i szczęście.
W polskiej kadrze od kilku lat nie mamy ofensywnego pomocnika. Zieliński się zupełnie nie sprawdza na tej pozycji… a nie próbujemy nikogo innego. Nie wiem, ale ja naprawdę bym dał szansę Mierzejewskiemu, który w każdej lidze daje sobie radę od lat.
Wczoraj mnie uderzyła taka scena: Końcówka spotkania. Prowadzimy. Gramy w przewadze. Kamea pokazuje Brzęczka, który z czerwoną twarzą drze japę przy linii bocznej, nakazując się cofnąć i bronić wyniku.
Ja ćwierć wieku kopałem piłkę, może jestem mało rozgarnięty, ale to nie tak powinno wyglądać…

1 polubienie

Dlatego wlasnie trzeba dawac szanse takim jak Szymanski.I sorry ale ja jestem z Poznania i nigdy nie lansuje legionisty dlatego ze jest z Legii!!!
A Szymanski wyroznial sie zawsze i to nie przez jeden mecz.I racje ma Tomaszewski ze jesli tak jest to ona ma wspomagac kadre a nie obijac sie po mlodzieżówkach.
W ten sposób zmarnowano kiedys Okońskiego.Byl tak dobry ze nikomu juz nie wystarczal dobry mecz.On mial byc genialny!
W koncu sie wypiął,wyjechal do Hamburga i…stal sie najlepszym pilkarzem Bundesligi,przez dwa sezony.
To chyba jest oczywiste ze jesli w kadrze coś nie gra,powinno sie dawac szanse kolejnym pilkarzom a nie tkwic w ciemnej doopie i nic nie robic…
Brzeczek robi wynik a zwyciezców sie nie sądzi.Ale w koncu straci punkty a wtedy nie chcialbym byc w jego skórze.

1 polubienie