Dzisiaj finał Pucharu Polski!

Lech Poznań-Raków Częstochowa
Bardzo rzadko zdarza sie by w walce o puchar grały w finale dwie tymczasowo najlepsze ekipy w kraju.Tym razem obyło sie bez sensacji…
A jak będzie?
O to jest pytanie!!!
Nie wiem,nie pamiętam kiedy i czy w ogóle,Lech wygrał z Rakowem w ostatniej dekadzie…Ten polski Mourinho-Gil czyli Papszun,jest o krok od ustrzelenia dubletu…Skorża też ma apetyt i jest to dodatkowe starcie,nie mówiąc juz o trybunach…
Fajnie ze bedzie sie działo!

2 polubienia

Na 100-lecie dublet dla Lecha!

1 polubienie

Az strach pomyśleć by czegoś nie spieprzyli :joy:

Na razie 1:2.

Lech grał w piłkę, a Raków strzelał gole…Jak to ktoś kiedyś powiedział, " w piłce, jak na rybach, liczy się to, co w sieci ". Mam nadzieję, że chociaż na finiszu ligi to Lech zdobędzie majstra…

2 polubienia

Jakiś czas należy omijać kolegę @collins02 bo może w paszcze dać… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kibicowałem Lechowi. Szkoda, kurna, szkoda… Meczu nie oglądałem, bo tenis w Madrycie leciał…

3 polubienia

Ja to na pilce noznej, zwlaszcza polskiej sie nie znam, ale czy w tych zespolach to Polacy stanowią etniczną mniejszosc?

1 polubienie

Warta przegrała 2:3 z Piastem Gliwice,po DWOCH golach samobójczych.Teraz Lech wypuszcza puchar jakby był nowicjuszem… :exploding_head: :face_with_raised_eyebrow:
Jestem w pracy…Ochłonę :rage:

2 polubienia

Jest chodzi o tzw. pierwsze składy,wypada średnio 3-4 Polaków na 11.Wyjatkiem jest Warta gdzie jest chyba 4 obcokrajowcow na 22 czyli na tzw. szeroka kadrę.Podobnie jest chyba w Lecznej albo Niecieczy ale oni są bez znaczenia.

1 polubienie

Zamiast podwójnej korony,blizej niestety do podwójnej klapy.Jesli Raków nie straci punktu do końca rozgrywek, ma mistrza bez względu na to co zrobi Lech…

3 polubienia

I tylko piwa Lech zostanie nam prześwietny smak na pocieszenie… :beer: :grinning:

2 polubienia

Nie jestem na bieżąco.Lech ostatnio smakował mi w butelkach z przed blisko 30 lat… :thinking:

1 polubienie

Mnie smakuje i to bardzo do dziś.

No i dobrze. Wygrał Rakow. Nowa siła w polskiej lidze zdaje sie, na dlugo. Co innego gdyby Lech przegral z jakims zespolem z przypadku…

1 polubienie

Jak sie ta"nowa siła" pokaże w pucharach europejskich to sie z Tobą zgodzę :blush:

2 polubienia

Pokaże się, a jakże. Z pierwszym przeciwnikiem mecz - rewanż i koniec pokazywania. :rofl:

2 polubienia

Tak być nie powinno.prawdopodobnie zaczną od 2 rundy.Z jakimiś Łotyszami czy innym Lichtensteinem.Ale jeśli przejdą 3 rundę to może być ciekawie.

1 polubienie

Znając nasze ligowe tradycje, to i mogą odpaść z drużyną, z Lichtenstein. :crazy_face:
Czasy Górnika Zabrze, czy Widzewa nam aktualnie nie “zagrażają”… :grinning:

Nie do konca.Tak Legia jak i tym bardziej Lech,grali na poziomie rozgrywek grupowych,glownie w lidze Europy.I bywaly to występy znakomite jak np. Lecha z Man City

1 polubienie

Zdarzało się, a ja powyżej zionąłem sarkazmem… :crazy_face:

1 polubienie