Dziwiłbym się, gdybyście mnie lubili,

i dziwię się, że mnie nie lubicie, jako że mam bardzo szlachetne i wzniosłe dążenia.

1 polubienie

Nie mam powodu,by Cie nie lubic,aji tez lubic.
A ze Ci wytykam,ze wypisujesz bzdury,poprostu,to jest moje zdanie,na ktore najczesciej reagujesz obelgami,lub propozycja bymsie odczepil,z braku konkretnej odpowiedzi.
Jestes mi normalnie obojetny,jak, zeszloroczny snieg’’

U ciebie padał w zeszłym roku śnieg @Leone_Marco? Nie czaruj!

1 polubienie

To po co piszesz mu ze gada bzdury jeżeli jest Ci obojętny? Reaguje obelgami lub żebyś się odczepil? No ciężko żeby ktoś nie chciał odczepienia sie kogoś kto pisze pod każdym pytaniem coś w stylu że autor gada bzdury… To jak on ci obojętny…

1 polubienie

A ja Cię lubię, mimo tego, że masz szlachetne i wzniosłe dążenia :wink:

5 polubień

Troche spadlo,wytrzymal moze ze dwie godziny.
Ale jakies cztety lata temu napadalo z 10cm

1 polubienie

Tak jest mi obojetny.

1 polubienie

Bardzo szlachetne i wzniosłe dążenia - chcesz wszystkich Polaków wpakować do ogromnych blokowisk - klatek chowu wsobnego, bo sam w bloku mieszkasz.
Robisz z siebie błazna, twoja sprawa, nie oczekuj jednak poklasku …

2 polubienia

A wg mnie tylko błazen lub kompletny ignorant mógłby uważać, że robię z sienie błazna i piszę bzdury, bo inteligentni bez trudu zauważą, że jakiego tematu bym się nie dotknął, wszystkie są kompatybilne i z najwyższej półki. Ja daję ludziom jedyny sens w ich bezmyślnym, bezsensownym, bezprzyszłościowym życiu.

Harmonik, jesteś moim “lekiem na całe zło”. Jak mam doła, otwieram sobie którykolwiek z Twoich tematów i czytając go nie potrafię pozbyć się uśmiechu z twarzy. Twoje niespotykane i bardzo oryginalne przemyślenia sprawiają, że od razu mi się humor poprawia. Jak więc mogłabym Cię nie lubić. :wink:

5 polubień

Od razu mi sie humorek poprawil… :sweat_smile:

3 polubienia

Te blokowiska z 40-piętrowych bloków będą ulokowane na dookolnym pierścieniu infrastrukturalnym o grubości 1 km, o średnicy 200 km, będą składały się z komfortowych, wygodnych, jednakowych mieszkań o powierzchni użytkowej 100 mkw, które nabędzie każda 20-letnia osoba na nieoprocentowany kredyt, spłacany po 100 zł miesięcznie nawet przez 200 lat, otaczającym bajeczną strefę turystyczno-rekreacyjno-owocową o powierzchni 30 tys. km kw., czyli wielkości dużego naszego województwa, ze sztucznymi górami z użytkowym wnętrzem, ze sztucznie utworzonymi jeziorami i kanałami.

To będzie bajka i prawdziwy, realny Raj na Ziemi dla wszystkich ludzi w Harmonijnych Miastach Pierścieniowych (HMP) i dla wszystkich stworzeń na zewnątrz HMP. I to nie na bazie kapitalizmu, lecz demokratyczno-ekologiczno-efektywnego socjalizmu non-profit.

Chyba przez całe moje życie nikt tak ujmująco nie wyraził się o moich dążeniach, więc tym mocniej będę dążył do ich urzeczywistnienia, @joko…A miła @elsie poparła Twoją wypowiedź…

2 polubienia

Na dodatek @joko, wszystko, co jest nieharmonijne, jak u ludzi, jest po prostu durne, a jednocześnie jest patologią i ciężką chorobą gatunku ludzkiego.

Ja chciałbym tu skromnie zaznaczyć że bardzo lubię, gdy ktoś mnie lubi. :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

:+1:

2 polubienia

A piosenki wstawiles swietne
Jak zreszta prawie kazda muzyka ktora polecasz
Dzieki tobie sie przy muzyce relaksuje

1 polubienie

Przestam nmie straszyc 100 m2 to nieduzo, ja mam klaustrofobię w takiej ciasnocie…

2 polubienia

Ja cię lubię. A polubię bardziej jak dasz mi namiary na swojego dilera.

6 polubień

Nie biorę żadnych takich sztuczności i nie brałbym za żadne pieniądze.