Dziwna sprawa, odpowiedziałem na kilka antycznych pytań, które pojawiły się na głównej stronie forum

O co tu chodzi, czy ktoś zhackował to forum?

1 polubienie

Nieeee… Długo by tłumaczyć. To jedna z userek czasami odwiedza nas pod różnymi nowymi postaciami i trzeba likwidować jej niechlubne i czasem obrzydliwe ślady bytności. Nie przejmuj się.i pisz dalej :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Uff, dzięki za pocieszenie.

1 polubienie

To troche jak z przyslowiowym atramentem.

Wiekszosc uwaza, ze atrament sluzy do pisania lub znakowania czegos, ale gdy mamy do czynienia z duza grupa ludzi, jest pewne prawdopodobienstwo, ze znajdzie sie ktos, kto ten atrament wypije …

6 polubień

Ale o co chodzi bo dopiero wbiłem? Bo wcześniej piłem.

Ale chyba nie atrament?

2 polubienia

Coś mocniejszego.

Czasem pojawia sie zlosliwiec.
A poniewaz dosc dlugo Cie nie bylo to pytania czekaly jako nieprzeczytane.
Na ogol te wpisy usuwane sa mozliwie szybko, ale pytania wchodza na gore kolejki.

1 polubienie

Herbate? :beer:

Wyjdź :rage:

1 polubienie

Gdybym chciał Ci to opisać,moderacja nawet by sie nie zastanawiała a jeszcze bym sie otarł o bana…
Widze ze reszta podchodzi do tego żartobliwie ale…Ja wiem ze dwie osoby odeszły stąd przez te żmiję.
Rozmiary choroby umysłowej w połaczeniu ze złośliwością,dzisiaj przynajmniej,wymykają sie moim literkom. :innocent:
Ale gwarantuje Ci ze to nie koniec.

3 polubienia

Jeśli mogę spytać to o kim mowa? Jeżeli oczywiście znany jest jej pierwszy nick

PS Pewnie to ona wysyłała te prośby o reset hasła

Ona nie tylko tu próbowała na.rać, chciała to robić i na moim blogu. Tam jednak dostała tak porządnego kopa w d… że pewnie leci do tej pory.

Ja się z takim g. nie bawiłem.

3 polubienia

I dobrze z trollami trzeba ostro

2 polubienia

Nie widze innych kandydatow…

2 polubienia