Dziwne uczucie gdy w tv i ogólnie w mediach zaczynasz widzieć

To taki pasożyt wegetujacy na innych :grin:

2 polubienia

Znaczy ludzkość. Huba planety.

W takim razie spełniłam swoje życie bo w wieku 5 lat byłam w Tik Taku a w wieku 19 w programie TVP Kraków gadałam całe 5 minut :wink:
Ulicznym zaczepiaczom z TVN nie dałam sie nagrać wiec moja strata.

2 polubienia

W czym?

:wink:

@czarny_rycerz daj namiary na tych śmiałków :stuck_out_tongue:

Dobra bardziej chodziło mi o sport :rofl:

Trzeba było się ruszać od urodzenia a nie siedzieć na telefonie albo grać w fife i żreć drożdżówki.

Mowisz,ze to ja)))
Niezle sie trzymam)))

@Devil odniosłam się do tekstu kolegi , coś tam życie to stan przejściowy…
Czyli nasz kolega teraz wegetuje .

1 polubienie

Głupie myślenie. Przez nie ludzie żyją jakby nie żyli. Bo czekają na raj. Idiotyzm.

1 polubienie

Nie ma nieba. Nie ma raju. Jest życie. Jedno, jedyne. Jedni mają je dłuższe, inni krótsze. Kwestia genów, diety, aktywności i farta. Trzeba je wykorzystać jak najlepiej. Robić co się lubi.

Nie wegetuje. Poprawia mi się nastrój jak sobie przypomnę że na tym ma polegać życie według religi… Chyba że źle rozumiem :rofl:

1 polubienie

Prymitywne… Proste… Frajerskie… Bez sensu… Bez sensu jeżeli tak miałby wyglądać świat i życie jak uważasz ty :rofl:

Źle rozumiesz. Życie to nie czekanie na coś lepszego.
Idąc tym tokiem myślenia od razu po urodzeniu każde niemowle powinno popełnić samobója krztusząc się mlekiem z cycka.

Smutne,to jest,gdy widze mlodziencow,obrosjieyych tluszczem

1 polubienie

Januszy?

1 polubienie

Jak im z tym tluszczem dobrze.
Co prawda lepiej miec miesnie zamiast tluszczu i byc mlodym a nie starym, ale powiedz to zawodnik sumo?

Teraz moja kolej :stuck_out_tongue:
W podstawówce statystowałam w filmie dokumentalnym o szlaku prowadzącym do Oświęcimia ( gdzieś tam kadr mnie ujął całą sekundę)
Potem zdjęcie w gazecie związane z pracą ( nic nie ukradlam)
I audycja w radiu , ino tylko ja przez 20 minut
, wszystkich pozostałych rozmówców wycieli , radość moją była podwójna , wśród nich była starsza koleżanka z pracy , wróg numer 1 , po emisji nawet ona pogratulowała :grin:
Utarlam nosa tym , którzy mnie widzieli tylko jako malowaną lalę , temat audycji z kategorii polityka .

1 polubienie

@Devil , nie ma raju bo ja tam byłam i rozpierduche zrobiłam :imp:

1 polubienie

Nie wiem,czy to Janusze,ale obrosnieci tluszczem.
Pracowalem z chlopakiem o 20lat mlodszym,mojego wzrostu,tyle,ze 20kg ciezszy.
Gdy ja rekreacyjnie przebiegalem 20km,on po dwoch km,marszu siadal by odpoczac.