Ekstremalny quiz wiedzowy nr 336

Zapraszam – KLIK!

A zapominalskim przypominam, że do niedzieli można nadsyłać rozwiązania moich zagadek językowych – TUTAJ!

3 polubienia

Mój wynik: 6/15 , ups!

Fatalnie, tak źle dawno nie było. Ale wiedziałem co to jest zalotka i profiler!

5 polubień

14/15 - poleglam z Augustowem…
a trzy tendencyjne ustrzelone.

6 polubień

10/15
Źle: “Pani Bovary”, pułapka Tuki…, Plus liga (myślałam dobrze i zaznaczyłam źle), odległość do Lizbony, premier.

4 polubienia

Za zalotkę masz medal z pucharem :medal_sports: :trophy: :grinning:

3 polubienia

**8/15, ale strzałów celnych było trochę …

4 polubienia

14|15 Byłby komplecik, gdyby nie siatkarz. Pytania pięknie dopasowane do mnie.
A co do Augustowa, to z jego nazwą, według legendy, związana jest pewna schadzka miłosna.
A w ogóle na tych terenach zamieszkiwało plemię Jaćwingów. Krzyżacy ich wykończyli.

5 polubień

Augustowskie noceeeeee… :wink:

3 polubienia

No tak. Człowiek podchodzi do temata poważnie, nobliwie, a tu, panie dzieju, co poniektórem augustowskie noceeee… w głowie. Co za czasy, panie, co za czasy…? :blush:

2 polubienia

W głowie mnóstwo takowych, i oby tak dalej :grinning:

2 polubienia

Takoż i w sercu, łaskawa pani… :smiling_face_with_three_hearts:

8/15…Rano bylo dla mnie,teraz przeciwko mnie:))Jak zwykle zle slowa o ktorych nie slyszalem czyli zalotka i profiler,a dalej Wanda,Tukidydes,saletry,odleglość od Lizbony i siatkarz.To ostatnie zreszta dyskusyjne jak dla mnie…

3 polubienia


Spodziewałam się, że będzie gorzej :grinning:

4 polubienia

smerf maruda jestes.
przeciez tam i noca jest pieknie - nie wiem jak odbil sie wplyw cywilizacji w tamtych regionach, ale bylo urokliwie.

Twój wynik to 8/15
Całkiem, całkiem. Masz pomysł na pytania?

3 polubienia

Cienko…Twój wynik to 10/15
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/13,129662,13442,336-ekstremalny-quiz-wiedzy.html

2 polubienia

Ja TEZ!:slight_smile:

Twój wynik to 11/15

Świetnie, bardzo wysoki wynik, zabrakło niewiele do pełni szczęścia! Masz pomysł na pytania? Wyślij mi je na e-mail: quizwiedzy@gazeta.pl

Może spróbujesz teraz szczęścia w poprzednim quizie ekstremalnym?

3 polubienia