Ekstremalny quiz wiedzowy nr 343

Zapraszam - KLIK!

3 polubienia

13/15
Źle finały Mundialu i potop szwedzki.

3 polubienia

13|15 Zaszkodziła mi serwatka, a dobiło Carcassonne. Według mnie, to niewymieniony Szydłów, ale mogło mnie się cos pomylić. Strzeliłem niecelnie.
To powtarzanie dźwięków skojarzyłem na podstawie pierwszego członu prawidłowej odpowiedzi.

3 polubienia

Cos podobnego, tylko dwa strzaly…Ale na papiezu sie rozlozylam!

Twój wynik to 14/15
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/13,129662,13547,343-ekstremalny-quiz-wiedzy.html

3 polubienia

Carcassonne ustrzelilam!

2 polubienia

A to wykombinowalam. Pewnie dlatego, te do miasta blisko a reprezentacja bo tam jest duzo szarych…:slight_smile:

Tym razem za Potop, czepiał się nie będę. Uważam, że to trudne pytanie. :grinning:

2 polubienia

a to “se posczelalam” 10/15
za blad i brak przemyslenia uwazam kandydata na papieza

3 polubienia

Biskupów, kardynałów i innych takich, bez święceń kapłańskich było multum plus kilku papieży.

3 polubienia

to mnie wlasnie zmylilo
wg JPII juz nawet kardynalem nie moze zostac osoba swiecka i do tego musi sie wykazac jako biskup

1 polubienie

Aktualnie bardzo się tych święceń pilnuje. ale papieże i inni tacy w przyrodzie występują jakieś 1500 lat.

1 polubienie

niekiedy ich bywalo pare sztuk naraz

1 polubienie

10/15 + ostre szczały :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Zestrzałem siem ze śmichu… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

No co, wcale nie tak źle :wink:
Poczekaj tylko jak zrobię swój, to się z Ciebie zestrzam ze śmichu dopiero… :crazy_face:

2 polubienia

Ale musisz przyznać, że w tych wszystkich quizach, to pytania historyczne są zawsze łatwiutkie. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Nie denerwuj mnie nawet ! :sunglasses:
Zawsze zawalam przez te historyczne ogólny wynik … ! :rage:

2 polubienia

Za piwo daję ściągać. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

9/15 sporo strzelanych

3 polubienia

11/15 ale nie rozumiem tego z posagiem…Dwa ,charaktrystyczne dla 2 krajow…Zawsze cos bedzie zle…

1 polubienie