Ekstremalny quiz wiedzowy nr 343

Zapraszam - KLIK!

3polubienia

13/15
Źle finały Mundialu i potop szwedzki.

3polubienia

13|15 Zaszkodziła mi serwatka, a dobiło Carcassonne. Według mnie, to niewymieniony Szydłów, ale mogło mnie się cos pomylić. Strzeliłem niecelnie.
To powtarzanie dźwięków skojarzyłem na podstawie pierwszego członu prawidłowej odpowiedzi.

3polubienia

Cos podobnego, tylko dwa strzaly…Ale na papiezu sie rozlozylam!

Twój wynik to 14/15
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/13,129662,13547,343-ekstremalny-quiz-wiedzy.html

3polubienia

Carcassonne ustrzelilam!

2polubienia

A to wykombinowalam. Pewnie dlatego, te do miasta blisko a reprezentacja bo tam jest duzo szarych…:slight_smile:

Tym razem za Potop, czepiał się nie będę. Uważam, że to trudne pytanie. :grinning:

2polubienia

a to “se posczelalam” 10/15
za blad i brak przemyslenia uwazam kandydata na papieza

3polubienia

Biskupów, kardynałów i innych takich, bez święceń kapłańskich było multum plus kilku papieży.

3polubienia

to mnie wlasnie zmylilo
wg JPII juz nawet kardynalem nie moze zostac osoba swiecka i do tego musi sie wykazac jako biskup

1polubienie

Aktualnie bardzo się tych święceń pilnuje. ale papieże i inni tacy w przyrodzie występują jakieś 1500 lat.

1polubienie

niekiedy ich bywalo pare sztuk naraz

1polubienie

10/15 + ostre szczały :stuck_out_tongue:

2polubienia

Zestrzałem siem ze śmichu… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3polubienia

No co, wcale nie tak źle :wink:
Poczekaj tylko jak zrobię swój, to się z Ciebie zestrzam ze śmichu dopiero… :crazy_face:

2polubienia

Ale musisz przyznać, że w tych wszystkich quizach, to pytania historyczne są zawsze łatwiutkie. :stuck_out_tongue:

2polubienia

Nie denerwuj mnie nawet ! :sunglasses:
Zawsze zawalam przez te historyczne ogólny wynik … ! :rage:

2polubienia

Za piwo daję ściągać. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1polubienie

9/15 sporo strzelanych

3polubienia

11/15 ale nie rozumiem tego z posagiem…Dwa ,charaktrystyczne dla 2 krajow…Zawsze cos bedzie zle…

1polubienie