Ekstremalny QUIZ wiedzowy

Zapraszam – KLIK!

1 polubienie

Mój Wynik: 12/15. Lekki kujon ze mnie!

Źle: 622 upadki Bunga, mangaka i nagroda Kościelskich (jak zwykle w dwóch pierwszych myślałem dobrze ale zaznaczyłem źle)

1 polubienie

14/15
Do Bahreinu sie nie wybieram
Tradycyjnie medal i pilkarz ustrzeleni.

2 polubienia

12|15 Utonąłem w rzece, kuczkę pomyliłem z kuczkami, a słowo; mangaka było mi obce.
Pozostałe; idealnie dla mnie. Bez problemu.

A kujoństwo, to się zaczyna od 14 wzwyż. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Trudny! 11/15

2 polubienia

10/15 ale powinno byc 11/15 bo po raz kolejny,mamy sportowy BŁĄD.I to powazny.Lubański gral do 86 roku w Mechelen a tutaj nie dosyć ze takiej daty wcale nie ma to jeszcze podana jest jakas z czapy wzieta…
Błedy mialem przy dziwnych slowach jak zwykle[laka,flara,mangana] oraz siedziba Koscielskich…

No chyba jednak nie bo jesli podales koniec kariery Lubanskiego zgodnie z intencjami autora to to jest błąd.

Widze ze wszyscy macie błąd z Lubanskim…Interesujące :rofl:

1 polubienie

Przy Lubańskim miałem podobne odczucia, wziąłem najbliższą możliwość. I chyba w Mechelen był już grającym trenerem. Znam to miasto. Bardzo ładne.

Dlaczego wszyscy?

W pytaniu nie ma prawidlowej odpowiedzi a ta ktora jest,jest idiotyczna.
Lubanski gral jeszcze w 1986 roku w Mechelen.
Ty nie podales tego w swoim"zeznaniu"za błąd…I z tego co widze inni takze.

Nie tylko tam.Gral jeszcze chyba w Valenciennes i w innym belgijskim klubie…Autor zatrzymal sie w swej wiedzy chyba na Lokeren.
Tyle razy co Lubanski o tym mowil to az glowa boli…

Grał jeszcze w Stade Quimper we Francji i potem w Mechelen. Sam się dałem nabrać na ten rok różnicy.

1 polubienie

Ja to tylko strzelilam… :slight_smile:

Dla mnie to zadna nowosc,
błąd czy nie błąd, niektorzy i tak czesto maja komplet

2 polubienia

Czytasz w moich myslach :rofl:

2 polubienia

Spokojnie. skoro prawidłowa z Lubańskim różni się tylko o jeden rok od faktu, to wcale nie jest duży błąd. Podam na swoim przykładzie, Pamiętałem tylko, że piłkarz skończył karierę w połowie lat 80. Więc wybrałem najbliższą. datę tego zdarzenia. Wątpliwości ogarnęły mnie nieco później, ale przez krótki czas byłem pewien tej złej daty. I gdyby nie @collins02 przeszedłbym do porządku dziennego nad swą odpowiedzią. Myślę, że całe zamieszanie spowodowane jest drukarskim błędem, albo przepalcowaniem.

1 polubienie

Poczytawszy trochę o Lubańskim w Wiki, można się dowiedzieć, że kontuzji kolana (zerwania wiazadeł) nabawił się w 1976 roku. Po tym mial 2 lata przerwy.

W roku 1980, co błędnie było dobrą odpowiedzią w quizie, zakończył grę jako reprezentant Polski.

Karierę piłkarską zakończył rzeczywiście w 1986 roku.

2 polubienia

Ale to nie jest 1 rok bo prawidlowa odp. to byla bodaj odp. 3 czyli roznica co namniej 4 lat.Prawidlowej odpowiedzi w ogole brak.

1 polubienie

Nie zaglądałem tam teraz i zapomniałem pozostałych wersji. Zaraz zajrzę. bo mam wrażenie, że tam podali 85.

1 polubienie