Emerycizm ma się OK

Ja prdl. Właśnie na Amerykańskich Nagrodach Muzycznych wystąpił… Ozzy Osbourne. Czy wkraczamy w wiek emerycizmu? Ozzy na AMA, albo MIck Jagger po niedawnej chirurgii na koncertach…?? Czy nie powinno być wieku przejścia w spoczynek dla muzyków, jak dla sędziów polskiego sądu najwyższego??? :wink:

O ile sie nie myle Santorka tez jeszcze wystepuje…
A Fogg spiewal tez prawie do smierci. Wsrod ludzi z branzy muzycznej to chyba takie rzdakie nie jest, ze staja sie zywymi skamielinami.
Ciekawe czy te techno- rapy tez tak skończą?

2 polubienia

Póki taki artysta nie zapomina po co jest na estradzie, to niech sobie występuje.

8 polubień

W sedno!

4 polubienia

Artysta tworzy dopóki może. I to mi się podoba.
Wielu dinozaurów rocka nie da się zastąpić więc niech tworzą dopóki nie przyjdzie po nich kostucha na scenę i nie schowa mikrofonu w futerał.
Muzyk na scenie daje z siebie wszystko w przeciwieństwie do kasty sędziowskiej. Ona sie nie narobi. Proste sprawy zajmują jej czasem kilka lat.

4 polubienia

Powiedziałbym raczej dopóki ma fanów którzy przychodzą na jego występy. A przychodzą bo to przecież idol z lat szczenięcych i sentyment pozostał.:yum:

4 polubienia

Jest popyt - to jest i jest podaż :slight_smile:

3 polubienia

Na emeryturę można, a nie trzeba przejść.

2 polubienia

Dziwne pytanie…Co ma wiek do jakosci???
Nie wierze abys chcial sluchac z wlasnej woli wspolczesnych szczyli ktorzy ani grac,ani tym bardziej,śpiewać,najczesciej nie potrafią w ogóle…
Nie chce sie nad nimi znecać bo doprawdy wielkie g… mnie obchodzą wszelakiej masci impotenci,wyżelowane lalki czy lateksowe potwory [do tego sie w gruncie rzeczy,sprowadza wspolczesny pop] ale zeby wlasne niezadowolenie odreagować restrykcjami???
Na szczescie są jeszcze sklepy w ktorych moge kupowac to co lubie,choćby moi idole dozyli nawet setki :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Coś mnie się wydaje, że załapałem intencje szczerego. Późno, bo późno, ale…

1 polubienie

:joy::rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Ciekawostka: mój były też tam wystąpił :stuck_out_tongue: ale jeszcze nie jest taki stary jak Ozzy.

1 polubienie