Emerytura?

Król Artur mimo podeszłego wieku podpisał roczny kontrakt z Legią. Będzie coś z tego, czy to sportowa emeryturka?
p18726

Oczywiscie ze bedzie.Zgadzam sie calkowicie z Tomaszewskim.
Pytanie tylko,w jakim wymiarze,na jakim polu.40 lat dla bramkarza to wiek sredni.Pat Jennings z Arsenalu bronil barw Irlandii Polnocnej,do 49 albo 50 roku zycia.
Boruc gral jeszcze nie tak dawno temu,w Bournemouth.
Tak doswiadczonego bramkarza miec wciaz grajacego to skarb!Nawet jesli nie blysnie w lidze to z pewnoscia wychowa obok siebie mlodych.
Jak nie cierpie Legii za calkosztalt,tak tutaj bije brawo!

3 polubienia

Boruc to mój ulubiony polski bramkarz :rofl:
Zawsze lepiej ogląda mi się polska reprezentację gdy gra Boruc a nie jakiś Fabiański czy inny Kuszczak, mimo że może ktoś mi wmawiać ze są niby lepsi.

Nie podoba mi się, że muszę się zgodzić. :wink:Nawet Dudek był moim zdaniem gorszy. A Tomaszewski jest przereklamowany.

1 polubienie

Kiedyś na pewnej imprezie poznałem kogoś, kto z Borucem chodził do szkoły średniej. Artur był krnąbrnym uczniem i regularnie urywał się z lekcji na treningi, przez co polonistka załamując nad nim przysłowiowe ręce, często mu zwykła powtarzać: ”Zobaczysz Boruc, przez tą piłkę to marnie skończysz”. :wink:
Podobnie jak @GumowaKaczka i @Szczery_do_BULU dołączam się do tutejszego fanklubu Króla Artura. Od siebie dodam, że do dziś mam żal do Nawałki, że na karne w meczu Polski z Portugalią na ME2016 nie postawił na Boruca, który w tamtym czasie jedenastki bronił znacznie skuteczniej, niż Fabiański.

3 polubienia

Kazdemu wolno mieć swoje zdanie ale Kowalczyk bredzi jakby w ogole nie byl pilkarzem! Jakby nie widzial roznicy miedzy doswiadczeniem a staroscią [ktora moim zdaniem akurat jego dopadla wcześniej!] w koncu miedzy pilkarzem z pola a bramkarzem.
Jak mu tak zalezy na szkoleniu mlodzieży to niech lepiej zaprotestuje przeciwko wydawaniu majątkow na skupowanie miernot zza granicy,z ktorych moze co setny jest w stanie identyfikowac sie z klubem w ktorym gra.
Szkoda gadac z kims kto chyba lubi blyszczec i nie jest rzeczą ważną,za sprawą czego…

2 polubienia

Nie lubię go. Jest zarozumiały, gwiazdorzy a tak naprawdę ostatnio gra tyle co ja czyli nic.

1 polubienie

Mam nadzieję, że dane Ci będzie kiedyś powtórzyć tą opinię na zlocie kibiców Celic Glasgow. :joy:

1 polubienie

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia