Emigracja [18+]

To Ty jestes w Argentynie???
Komunizm zrobil swoje ale ja mam inne doświadczenia.I kiedy o nich mowie,wlasnie osoby lewackie[bo nie lewicowe],skaczą mi do gardła.
A prawda jest taka ze pol swiata nienawidzi cywilizacji europejskiej i z nia podrozuje.Co nie przeszkadza takim islamcom,czerpac z tego mase szmalu i innych,benefitowych korzyści.
Wstaja rano by odmowic tradycyjne"śmierć Ameryce" a potem tradycyjnie,idą zarabiac dolary i funty…
Tu nie chodzi o imigracje zarobkowa bo na tym przeciez w ogole swiat zbudowano.
Tu chodzi o islamski imperializm,trwajacy 1500 lat z okladem a wmawiany nam dzisiaj pod szyldem pomocy dla ofiar wojny.
A ofiary wojny,zdychaja w ruinach.Tam gdzie zaden net ani kasa nie dotrze bo pieknoduchy zadowalaja sie swoimi manifestacjami w internecie i popisami werbalnej tzw.“empatii” z klimatyzowanego pomieszczenia.

Prawdę mówiąc, to ten imperializm islamski, to on dopiero teraz jest islamski.
Przedtem, to był imperializm zwyczajny, taki, jak u innych. Turcy okupując południe Europy przez wieków kilka, w ogóle nie tępili wiary podbitych narodów, a przejście na islam było dobrowolne. Faktem jest, że zdobyty Konstantynopol przerobili na islamską modłę, ale tylko na początku. Później już chrześcijan nie prześladowali, za kilkoma wyjątkami. Dobrze wiedzieli, że nic nie daje takiej legitymacji do buntów, jak religia. A potrzebowali spokoju.

3 polubienia

Mialem na mysli glownie Afryke Polnocną.A takze rzez jaką potrafili urządzic nawet swoim w 1970 roku gdy wymordowali milion ludzi przy wykluwaniu sie Bangladeszu.
Zaden kraj Afryki polnocnej nie istnialby w dzisiejszym ksztalcie gdyby nie oni.I nawet Anglicy ktorzy wraz z Francuzami,tworzyli tam zalążki państwowości,dzisiaj to przyznają.

1 polubienie

To o czym piszesz, wynika ze skrajności, fanatyzmu i przekonaniu o istnieniu tylko wyłącznie, tzw mojej racji w imieniu, której można wszystko, aby tylko była na wierzchu.
Do tego należy dodać grupę mądrzejszych, który mają w tym swój materialny interes i zarabiają na wojnach ideologicznych.
I zaczynają się nieszczęścia na globalną skalę.

Nie jest to wynalazek naszej współczesności, o nie. Podobne zarzuty można postawić KK w jego historii. Islam jest o 5 wieków młodszy od chrześcijaństwa i wchodzi, dokładnie w ten etap, który chrześcijaństwo przerobiło 5 wieków temu. Protestantyzm też dołożył swoje i to jeszcze jak. Prawosławie, tomy pisać.

Do tego dodajmy ortodoksyjny judaizm, który mentalnie jest w stanie wojny bezustannej ze wszystkimi.

Do tego dodajmy interesy materialne najbardziej wpływowych.
I mamy taki świat, jaki mamy.

2 polubienia

Tak ale pominawszy Rwande,w 1970 to jedyna taka zbrodnia w “naszym” świecie.I to nie legitymizowana przez fanatyzm a przez państwo.
Podobnie dziala i Irak i Iran.Saudowie zaś trzymani są za ryje przez USA.Zreszta gdyby nie USA,kto wie co jadlbys dzisiaj na śniadanie …Jesli byś żył.

1 polubienie

Też prawda. Ale podłożem był i jest, jednakowoż, fanatyzm. Wykorzystywano go i robi się to nadal. Bo fanatyzm jest bezwzględny, ale i bezwzględnie wykorzystywany, z tym, że cynicznie przez nie będących fanatykami. To.co się dzieje w Afryce i w wielu rejonach Azji może wykończyć ten świat.

2 polubienia

Przypomnij sobie jak zamordowano panią Bhutto…

Pamiętam. Głośne to było.
Wiesz, ja tu trochę uogólniam, dla przejrzystości.

1 polubienie

Anioł stróż ma czasem twarz emigranta:
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/turcja-dziecko-wypadlo-z-okna-mezczyzna-zlapal-spadajaca-dziewczynke,948029.html

O Kambodży nie słyszał kolega? A tam islamu brak. I więcej wymordowano ludzi.

1 polubienie

jakby tak poszukac to moze zaczac od Dzyngis Chana czy nawet chinskiego cesarza Qin - tam to maja wielowiekowe tradycje.

3 polubienia