Energia

Myślę podobnie… czsami. Jednak z drugiej strony mam świadomość, że jest w tym sporo hipokryzji. Dopiero jak biją naszych sąsiadów, zaczynamy mieć jakieś moralne dylematy. Jak mordowali murzynów, czy Azjatów jakoś nie przeszkadzało nam to w wojażach po świecie. Biały Europejczyk jest większym bodźcem do refleksji, niż Afrykanin?

1 polubienie

A tymczasem znikam.
Życzę Ci miłego wieczoru i udanego weekendu. :wink:

1 polubienie

Dla mnie tak, chociaż absolutnie nie dzielę ludzi. Po prostu tamci są daleko, gdzieś tam i ciągle się tam coś dzieje, a ci tutaj są bliziutko, za ścianą. I to, co się tutaj dzieje cały czas gdzieś z tyłu głowy siedzi. Jem kanapkę - siedzi, myję wannę - siedzi, rozmawiam przez telefon - siedzi… Może dlatego…

1 polubienie

Dziękuję. Nawzajem. :wink:

1 polubienie

W takim razie nie jedz kanapek, nie myj wanny i nie telefonuj. Głód, dyskomfort kąpieli w brudnej wannie i brak rozmów z ludźmi zaczną Ci wówczas bardziej zaprzątać myśli. :joy::joy:
A tak poważnie, takie zamartwianie się nic nie zmieni, więc jako leniwy pragmatyk staram się unikać takiego bezcelowego umartwiania się. Tobie radzę to samo.

1 polubienie

Nie robię tego celowo i nie zamartwiam się świadomie. Wyznaję zasadę, by nie martwić się sprawami, na które nie mam wpływu, ale ta świadomość sama tam siedzi gdzieś niby zepchnięta ale nadal obecna gdzieś w kąciku, z tyłu głowy…ale jest. :wink:

1 polubienie

Głowa do góry. O ile tej zimny nie pozamarzamy, będzie dobrze. Aczkolwiek dobrze to już było. :sweat_smile:

1 polubienie

Zima ciepła ma być.
Jak będzie zbyt zimno, można grzać się pod kocykiem/kołderką i nie koniecznie samotnie.
Może nowe pokolenie będzie bardziej liczne? :thinking:

To rada, czy propozycja? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Na razie jest to zamysł pomysłu, ale jeśli masz ochotę z niego skorzystać i masz z kim, to patentu na to nie mam i możesz.

1 polubienie

Ale powiało chłodem. Idę w takim razie skuwać beton dla rozgrzewki. :wink:
Miłego dnia.

1 polubienie

Powiało chłodem? Może jednak grzeją w kaloryferach za słabo? :wink:
Ja niestety nie mam betonu do skuwania, więc znikam lepić pierogi. :joy:

1 polubienie