Energia

Żywa energia?

2 polubienia

Polecam ci coś z czystej energii trochę mniej subtelnej, ale również wybuchowej…

2 polubienia

Też energia choć może się wydawać trochę spokojna…

2 polubienia

To prawda - energia jest.

2 polubienia

Rzeczywiście spokojniejsza, ale energia jest.

1 polubienie

A tutaj jeszcze inna interpretacja energii… Parę lat wstecz tego zespołu dużo częściej słuchałem, żeby zapewne się chilloutować…
Warto ten zespól poznawać z wszelkich Live występów, które im wychodzą rewelacyjnie.

A tutaj druga próbka,

Jak szaleć to szaleć do trzech razy sztuka.

2 polubienia

Też energia. Najbardziej podobał mi się “Swing”…

1 polubienie

Bóg jest energią (albo Energia jest Bogiem - zależy jak patrzeć)

1 polubienie

Bóg jest Bogiem, energia jest energią, energia jest narzędziem tworzenia i zniszczenia. Tutaj bym nie mieszał. :wink:

1 polubienie

Znasz istotę Boga, ze tak jednoznacznie sie wypowiadasz?
Jesli Bóg stworzył Wszechświat a energia jest narzędziem twórczym, to wnioski narzucają się same.

1 polubienie

Znasz istotę Boga, że tak jednoznacznie się wypowiadasz?
Skoro, jak sam napisałeś, energia jest narzędziem twórczym, to wnioski że Bóg jest energią są tak naciągane, jak gumka w majtkach Rydzyka. :stuck_out_tongue_winking_eye:
Podobnie młotek może być narzędziem twórczym, którym to posługuje się człowiek, co wcale nie oznacza, że człowiek jest młotkiem. A przynajmniej nie każdy. :laughing:

2 polubienia

Ale wielu! :thinking:

2 polubienia

Czyli świat to hurtownia młotków? :thinking:

2 polubienia

Nie wiem. Całego świata to ja jeszcze nie widziałam. Jak zobaczę, to Ci powiem :smiley:

1 polubienie

Więc ruszaj na wycieczkę dookoła świata i z powrotem. :wink:

1 polubienie

A muszę? :cry:

1 polubienie

A nie chcesz?

1 polubienie

Teraz to nie, bo wojny są.

2 polubienia

Wojny są zawsze. Za naszego życia nie było ani jednego momentu pokoju na świecie i wątpię, czy doczekamy takiego dnia. Ciągle ktoś gdzieś chce z kimś wojować. Akurat teraz tak wypadło, że obok nas.

1 polubienie

To chyba ta obok nas sprawia, że uświadomiłam sobie czym tak naprawdę jest wojna i jak wielu ludzi krzywdzi. Głupio tak jeździć, podziwiać sobie, gdy obok ludzie giną, zabierają im dach nad głową, prąd, wypędzają torturują na wszelkie sposoby.
A ja bym miała sobie jeździć i podziwiać świat w tym czasie? Tak troszkę nie bardzo :thinking:

2 polubienia