Erzac- na starym pytamy to podszyw

Tak informuję, bo weszłam zajrzeć, a tam ktoś się pode mnie podszywa.
Powtarzam zostałam zbanowana na wieki, skasowałam konto i nie mam zamiaru wrócić tam pod żadnym nickiem.

Że też ludziom tak się chce…

4 polubienia

Ale ja pamiętam, że Ty to tutaj chyba pisałaś, że zostałaś zbanowana? To znaczy że troll tu zagląda, albo jest zarejestrowany.

2 polubienia

Zapewne jest zarejestrowany tutaj. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Reksiu co dzień wchodzi dużo nie zarejestrowanych. Widzę w statystykach

2 polubienia

Wiem. Ale lepiej mieć świadomość, że to może być ktoś z nas.

Niestety muszę was zmartwić, ale na pytamy trollowały osoby o stałych nickach :relaxed:

Mnie wisi ten podszyw, niech sobie troluje, jeśli ma to mu pomóc w zdrowiu psychicznym, niech szaleje, tylko uprzedzam, że to nie ja.

5 polubień

To mogą też być zarejestrowani , wylogowani .:grin:

3 polubienia

A ja myslalam zes prawdziwa
:worried:

Zaraz skasuje wpis dla pseudo-ciebie

1 polubienie

Uwazam podobnie jak ty, ze na starym Pytamy trolowaly osoby o stslych nickach, niektorzy byli nawet “ulubiencami poblicznosci”

3 polubienia

Ja nie przypuszczam, tylko to wiem, bo była osobą która miała wgląd w IP i nie ściemniała, bo moje IP za każdym razem podawała mi bezbłędnie. I niekoniecznie trollami byli obcy, czy nowi użytkownicy :wink:

1 polubienie

Wgląd w IP na starym pytamy to pikuś. Dlatego śmieszą mnie straszenia podobne do „zabiorą wam 500+”. Ja tam co chciałem, to i tak wiedziałem :smiley:

2 polubienia

A widziałeś jak na pytamy trolle się boją, że tu widzicie IP? :slight_smile: I nazywają to inwigilacją hehe

3 polubienia

Na starym też można było ip sprawdzić. Zresztą podejżewam że moderacja na pytamy miała dostęp do ip. A my mogliśmy umieszczając prosty skrypt na swoim serwerze i przekierowywało się pixelka za jego pomocą.

2 polubienia

Oficjalnie nie miała, tylko admin a nieoficjalnie może miała, skoro mógł to zrobić jeden z użytkowników, to dlaczego by nie moderator, który zna się na informatyce.

1 polubienie