Facebookowi oszuści?

Jakiego sygnału?
Smart tv ma wbudowane wi-fi i bluetooth.

On twierdzi że stare tv już nagrywały.

1 polubienie

Aaaa. To taki model? :wink:

2 polubienia

No wiesz rubin itd

1 polubienie

Że rubin był zagrożeniem to wiem. Zawsze była obawa, że chałupa spłonie :wink:

3 polubienia

Nooo gorący to był tv. Ale to była wada konstrukcyjna i troszkę wada naszych mieszkań. Po prostu grzał się w meblościance. A zrobiono go by stał na stoliku i w raczej chłodniejszych mieszkaniach.

1 polubienie

Ja cos slyszalam o Tv Smart, ale tylko o podsluchu, nie podogladaniu. Ale szpiegowskiej lodowki nie kupie. Niedoczekanie.

1 polubienie

Niedoczekanie by lodówka mi robiła listę zakupów. A może popieprzony veganin ją programował i stracę od diabła kasy na żarcie nie do zjedzenia?

1 polubienie

Możliwe, że było jak piszesz. Rodzice się tym martwili. Mój 1 telewizor kolorowy, to Royal Lux.

1 polubienie

Moich rodziców elektron też ruski. Uwaga do dziś u mojego kuzyna chodzi…

1 polubienie

Rubin proby czasu nie wyyrzymal, kineskop wyswietlal tylko jeden kolor, zielony w roznych odcieniach.

1 polubienie

to nie kineskop. Problemem były lampy. Ale kolory faktycznie słabe miał

1 polubienie

Nie wiem co mu bylo, szybko przestal byc problemem. A w flaki mu nie zagladalam.

Ja wiem. Z głównej lampy która powodowała samospalenia robiłem wzmacniacz do radiostacji. Okropnie siały te wzmacniacze ale moc była stabilna i były proste.Dziś lampa nie do zdobycia.

2 polubienia

@anon18020312, mój brat ma małego bzika na punkcie elektroniki. Często sugerował, które marki warto kupić, jakie omijać. Nie zwracaliśmy na to uwagi, na cenę owszem.
Jakieś 15 lat temu kupiliśmy tv Samsung ( już z tych całkowicie płaskich), miał się zepsuć po 4 latach, był jednym z najtańszych.
Do tej pory jest sprawny jak był. Ani jednej naprawy. Młody z niego korzysta.

3 polubienia

@anon18020312 Widzisz, wyprzedził swoję epokę ten Twój znajomy.

1 polubienie

Samsung kiedyś był słaby. Dziś jest potentatem. A sprzęt po pewnym czasie po prostu się nie psuje. Obecnie czy kupisz LG Samsunga czy Hujwicoto to te same chińskie rączki to składają. Różnią się znaczkiem i tolerancją parametrów elementów. Często płyty sprzętu markowego które nie przeszły testów jakościowych montuje się w tanim sprzęcie.

2 polubienia

Tak na serio to on się pod psychiatrę kwalifikuje.

Uwaga, uwaga!

W zeszłem roku jeden polski koleś po lasach się zaczął chować, bo go szpiegowała tv, telefony, internet, a czipy w powietrzu widywał. A o wszystkim dowiedział się z YT. Zgadnijcie, gdzie teraz jest? Dla ułatwienia dodam, że jest to bezpieczne miejsce.

3 polubienia

w DUPIE?