Fajna impreza? Czy gdybyś była/gdybyś był singlem/ singielką wziełabyś/wziął byś udział?

Tylko nie wiem czy w tym roku, bo pandemia… Może w przyszłym :thinking:

1 polubienie

Nigdy w zyciu.To jest pozbawianie zycia naturalności,zagadkowości,przygody,tego co niespodziewane…A dla mnie to zbrodnia.
I co dalej?Moze ktoś urzadzi masową wyprzedaż żon lub mężów?Jakaś promocja? :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Jak by dawali piwo gatis to bym się zastanowila :wink:

Wolę seminarium
:rainbow:

2 polubienia

A nie myslales, zeby wstapc do zakonu? Żeńskiego oczywiscie?

1 polubienie

Diabeł wśród zakonnic?

1 polubienie

Zdziwiony? A gdzie diabeł ma być? W każdym zakonie diabeł jest. Bez diabła nie robionoby tam tego, co się robiło/robi.

4 polubienia

Tylko nie mów nikomu

2 polubienia

Jasne!
psst-3838360_640

2 polubienia

6 polubień

@collins02 To coś jak impreza dla singli. Dlaczego to ma być niby pozbawione tajemniczości? Powiedzmy że przyjeżdżam z innej okolicy i nikogo tam nie znam. Ludzie poznają się w szkołach, pracy, w kościele, ma imprezach rodzinnych: to nie musi być spotkanie jak w komediach romantycznych.

2 polubienia

Bo to jesta jak agencja matrymonialna.Jakaś ostateczność dla “Janków Serce”.Sorry ale nie naleze do takich i dlatego nie bedę z tego korzystal ani nawet sobie wyobrażał.
A juz kojarzenie takiej ustawki z tajemniczością to chyba delikatnie mowiąc,nieporozumienie.Raczej kupno-sprzedaż.I to kota w worku.

1 polubienie

A po ile te panny, bo link mi się nie otworzył? :rofl: :rofl: :rofl:

Zadzwoń albo fax wyslij
Stowarzyszenie Kraina św. Anny

ul. Kilińskiego 1 47-303 Krapkowice tel. [77 44 67 131](tel:77 44 67 131) tel. [77 44 67 130](tel:77 44 67 130) fax. [77 47 49 181](tel:77 47 49 181)
Swoja drogą nazwa targi kojarzy mi sie nie najlepiej w tym zestaweniu.

1 polubienie

:rofl: :joy: :rofl:

"Hej, jest w naszym mieście niewinnym,
targ na malowane dziewczyny.
Lala malowana, jak żadna.
Hej! Kupujcie ludzie, bo ładna…

Chodzą tam ludziska, targują,
Malowane lale kupują.
Która najładniejsza? Ta, czy ta…?
Która będzie dobra albo zła?

Stoi lala w kącie i z kąta,
malowanym oczkiem spogląda.
Gdy ładnego zoczy chłopaka,
da malowanego buziaka…

Nim się taki chłopak spostrzeże,
z malowaną lalą ślub bierze.
Nie pomoże żadne staranie,
malowanym mężem zostanie…"

Nie wiedziałem, że Karin Stanek ze 6 dekad temu taką proroczą piosenkę śpiewała… :shushing_face: :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Nie znałeś malowana lala?

1 polubienie

Nie wezmę nic w czym ma udział kościół. Może kogoś obrażę ale wszelkie szkółki niedzielne, oazy itd wywlekają zwyrodnialców. Jak nie znasz przykładu… Sosnowiec Mamusia Madzi.

Na pamięć do tej pory od swej czwartej klasy podstawówki. Ostatnią zwrotkę niedokładnie pamiętam, to jej tu nie dałem.

1 polubienie