Fajne to?

Podobają Wam się takie akrobacje ?

2 polubienia

Podobają mi się. Również z tego względu, że, żeby dojść do takich umiejętności trzeba temu poświęcić bardzo dużo pracy, samozaparcia i czasu. To co jest na filmiku, to, naprawdę spore umiejętności kaskaderskie i mam szacunek dla tych ludzi.

4 polubienia

Oczywiscie, ze tak

1 polubienie

Tak. Znając obecne tendencje, pewnie niedługo będzie to sport olimpijski jak breakdance, czy taniec na rurze.

2 polubienia

Oczywiście bardzo mi się to podoba, aż nabieram wielkiej ochoty na wykonanie kilku takich akrobacji. Hamuje mnie jedynie świadomość, że w moim wykonaniu wszystko szłoby dobrze gdzieś do momentu wybicia … a w dalszych fazach akrobacji nieuchronnie zaistniałyby pewne komplikacje … :grimacing: :sweat_smile:

2 polubienia

Wygląda imponująco, dynamicznie i tochę nonszalancko. Szkoda, że nie jest to sport (?) dla mnie. :frowning:

Kolego jesli jest gimnastyka akrobatyczna to dlaczego nie ma byc tanca na rurze?
Olimpiada? Ma coraz wiecej wspólnego z Cirque du Soleil nie sportem definiowanym jako prosty i dstepny dla każdego.

1 polubienie

Wolałbym te akrobacje, niż te wymienione przez Ciebie. Albo zamiatanie lodu miotełkami. :sunglasses:

Ludzie sprężynowi

Przyjęło się, ze taniec na rurze to ma podtekst z burdelu rodem.
A może jednak cyrk?