Fakty bardzo niekorzystnie świadczą o polskim locie Tu-154 do Smoleńska.

Tak komisja nadal istnieje formalnie, choć już nic nie robi, ale jej członkowie nadal pobierają pieniądze. Taką informację znalazłem na WP. Zastanawiam się, czy to prawda, czy fake news?

2 polubienia

Co do generała Sikorskiego, to ilość informacji i ich treść o całej tej sprawie nie pozwalają na ustalenie faktów. Za dużo sprzeczności. Możemy tylko domniemywać, ale ustalać faktów, póki co, jeszcze nie wolno. Domniemania, to nie pewniki. Sprawa, faktycznie jest zagmatwana, wygląda na to, że celowo. Ale faktem jest, że Sikorski przy akceptacji angielskiego rządu zorganizował sieć obozów koncentracyjnych dla swych przeciwników politycznych i panowały w nich skandaliczne warunki. Dla Anglików sprawa bardzo wstydliwa.

2 polubienia

Tak nie wypada powiedzieć, bo jednak pełnił szereg najważniejszych funkcji, z szefowaniem Ministerstwu Obrony, stworzył także niegłupi WOT.

To ja sie do niej zapisze!!! :joy:

2 polubienia

Nie bądź taka do przodu…

Ale nasza Elżunia dobrze myśli. Nic nie robić i zarobić, to jest sztuka. :grinning:

2 polubienia

Stalina niezbyt by to obchodziło, a trudno wątpić o udziale w zamachu jego komandosów.

Albo patologią pasożytnictwa…

Patologią, to my wszyscy jesteśmy, jako te niegodne, szujowato nieharmonijne osobniki ludzkie z milionami diabłów podskórnych, którym nikczemnie ulegamy.

2 polubienia

Czy sie stoi czy sie lezy to moje pokolenie… :joy:

1 polubienie

Nasze, kolegi harmonika też.

2 polubienia

No, fakt… :grin:

1 polubienie

Oj nie wiem, czy aby nie nastapilo automatyczne rozwiazanie komisji po wyborach? Na ile jest to komisja sejmowa - teraz sie moze okazac, ze funkcje w niej sa dozywotnie i dziedziczne = €€€$$$?
A cisza w tej sprawie mnie nie dziwi, 4 lata wyrzucania pieniedzy bez efektu, a tu wybory prezydenckie za pasem i przyznac sie do porazki?

3 polubienia