Fakty bardzo niekorzystnie świadczą o polskim locie Tu-154 do Smoleńska.

2 polubienia

Jeżeli chodzi o analizę wersji o katastrofie to na pewno jest to bardzo interesujące i mądre… xd jednak mnie nie interesuje ta wersja więc nie chce mi się tego oglądać. Zresztą znam ja na pamięć…
Oo jak ładnie z tego wyszłem :rofl:

1 polubienie

A nie ma czasem o Gibraltarze???

Nie przyszło mi do głowy tego poszukać, ale tam poza ewidentnym zamachem, spiskiem aliantów, reszta jest utajniona, choć dla mnie jest jasna.

1 polubienie

No wlasnie to co tajne to mnie interesuje!

1 polubienie

Sikorskiego zamordowali wespół-zespół Brytyjczycy, Amerykanie i ekipa od Stalina, a skoro uczynili to w porozumieniu, to znaczy, że dowództwo Wojska Polskiego zamierzało wycofać się z wojny po stronie aliantów, z możliwością pójścia z Niemcami, a to groziło też udziałem Turcji.

1 polubienie

Aha, dziekuje!

1 polubienie

Co Ty bierzesz?
Polska z Niemcami Hitlera? Jaka Polska?
Grupka zadufanych w sobie gevneralow? Dobrze, ze udalo sie Andersowi z ZSRR zwiac, bo bysmy o plskich silach zbrojnych na Zachodzie nie slyszeli a i nie wiadomo czy Polska chc umowna niepodleglosc po wojnie uzyskala. A Stalin drugiej takiej sytuacji nie ryzykowal - tych z drugiego naboru poslal na rzez pod Lenino. Pewnie zeby udowodnic Berlingowi kto tu rzadzi.

2 polubienia

Wiem, co piszę. Już dawno miała być odtajniona ta historia z archiwów brytyjskich, ale Brytyjczycy nie wyobrażają sobie, aby Polacy znieśli tę prawdę o swej historii, gdy musieli dostać klapsa od aliantów.

I w blogiej nieswiadomosci umrzesz. Ja sadze, ze po prostu pozwolili lub pomogli jednej poskiej frakcji wykonczyc druga, zeby sobie ulatwic negocjacje ze Stalinem.

Sikorski to był Naczelny Wódz i Premier polskiego rządu na uchodźctwie, nie jakaś frakcja. Ale alianci doskonale znali, co Polacy z Naczelnym Wodzem kombinują. W żaden sposób nie mogli im to umożliwić. To jeszcze jeden dowód, że prawica polska do polityki się nie nadawała.

Taki naczelny bez armii i panstwa? Polityczny prawie trup wyciagniety i otrzepany z kurzu przez aliantow?
Inna sprawa, ze jesli chodzi o obserwacje i interpretacje sytuacji miedzynarodowej to mozna go nazwac prawie wizjonerem, ale jest takie powiedzenie o proroku we wlasnym kraju.

Polska była trzecią siłą zbrojną w tym czasie wśród aliantów w Europie, a jej wodzem i premierem rządu był Sikorski. Dodatkowo, jej trzon stacjonował w strategicznym Egipcie, dodatkowo mogąc wciągnąć Turcję po stronie Hitlera. Polacy prowadzili śmiertelnie niebezpieczną grę dla aliantów.

Snisz na jawie?

Za miliony z pieniędzy podatników, ośmieszając powagę polskich posłów i pseudoekspertów podkomisji Macierewicza, robiono zwolennikom PiS-u wodę z mózgów bezmyślnościami o zamachu bombowym Rosjan na polski Tu-154M, w co pisowcy chętnie uwierzyli, bo to niejako podnosiło ich zdanie o sobie, że niby rozumieli coś oczywistego, czego nie rozumieli nie-pisowcy.

1 polubienie

Znowu mieszasz patykiem w suchym gównie.

No i w końcu Macierewicza wsadzono do kozy, czyli zakazano jemu i jego pseudo-ekspertom z Podkomisji Sejmowej, zbliżać się do pozostałego Tu-154M o numerze bocznym 102.

1 polubienie

no i jak on teraz udowodni, ze samolot to prawie puszka coca-coli,
zabawke mu zabrali…

1 polubienie

Kiedy ten psychol wreszcie znajdzie się w psychiatryku?

1 polubienie

Wydano miliony z pieniędzy społeczeństwa na opłacenie tej niepoważnej Podkomisji Sejmowej i jej niepoważnych pseudo-ekspertów. Powinni oddać tę kasę. Wszak PiS dostaje dotacje na działalność partii politycznych.

1 polubienie