FC Barcelona - Bayern Monachium

Niezupelnie,
ale blisko tego.
Zaczeli szalec po kwarantannie to sie znowu doigrali.

2 polubienia

Może Barca nawet na to zwali ten pogrom! Nawet samoboj Bayernu nie pomógł :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Juz myslalam, ze Niemcy im pomogli xdobyc honorowego gola :blush:, ale okazalo sie, ze jednak sami drugiego zdobyli.

1 polubienie

I Suarez nikogo nie pogryzł :wink:

1 polubienie

A w środę jadą dalej, podejrzewam, że z Manchester City, jeżeli ci pokonają Olimpiques Lyon.

A Barca zaorana.

Trzesienie ziemi tam bedzie. Duza czesc kibicow jest rowniez udzialowcami, a Messi cos plotki chodzily, ze z klubu chcial odejsc, to mu pewnie ulatwia.
Zreszta kryzys zarzadzania w Barcy trwa juz od kilku lat.

Łby polecą…

No niestety.Tym razem trzeba bylo miec Sky Sport aby obejrzec a o to nikt w pracy nie zadbal…100 kanalow a 85 do wyrzucenia :face_with_raised_eyebrow:
Byc moze zobacze jeszcze bramki bo ostatnio powtorek tutaj zatrzesienie…

Juz lby leca. Jak zwykle od trenera.
A pol popoludniowego dziennika to porazka Barcelony i problem zamkniecia nocnych lokali rozrywkowych :laughing:
I jak tu zyc?

1 polubienie

Skróty z bramkami będą na YT.

Albo na stronie Bayernu?
Zaczynam byc ciekawa finalu.

1 polubienie

Na pewno tak, nie zaglądam tam, ale sprawdzę.

Juz sorawdzilam
https://fcbayern.com/de/news/2020/08/champions-league-2020/fc-barcelona-fc-bayern-die-highlights-in-100-sekunden

Najpierw jest półfinał.Citizens przegrali mistrzostwo Anglii i cała para pojdzie w mecz z Olympique Lyon.
Bayern na tym poziomie nie moze byc pewien swego chocby wygral 14:2 z Barceloną.

1 polubienie

Nikt w sporcie niczego pewnym być nie może, ale nie zmienia to faktu, że po odejściu Kovaca, zespół ten zaczynął grać niesamowitą piłkę z Lewym, jako liderem. Żelazna taktyka połączona z szybkością i indywidualną techniką zawodników.
Chelsea też, praktycznie porządnie oberwali. W obu meczach, pod każdym względem ustępowali Bayernowi, a wyniki to potwierdzają.

Chelsea to akurat temat od ktorego sie nie moge uwolnic bo w pracy mam 3 kibicow.I nie jest to w tej chwili wielka druzyna.
Ale o co innego chodzi.Ile razy trzeba dostac nauczke aby nie gadac o finale przed półfinałem???

1 polubienie

Aaa, o to idzie. Tego nie wyplenisz.

Osobiście kibicuję od dawna Bajerom, chciałbym by wygrali Puchar, ale nie mam pojęcia, czy tak będzie. Mogę być tylko optymistą na podstawie obserwacji europejskich lig, które bacznie obserwuję.

1 polubienie

Wszystko na to wskazuje ze nie ma w chwili obecnej,nikogo silniejszego w Europie.Ale takie rachuby zawodzą niemal co roku.
W Anglii do dzisiaj tak do konca nie rozumieja jak to sie stalo ze Liverpool bym mistrzem praktycznie pol roku temu a najbogatsi mogli tylko ogladac ich plecy…

No bo to jest sport z całym jego urokiem. Przypuszczanie kto wygra, to nie proroctwo, które się spełnia. Nie tylko w futbolu.

1 polubienie

Ja i tak bede kibicowac Lewandowskiemu :wink:

1 polubienie