Film trzymający w napięciu od początku do końca... jak '88 minut' i z dowcipnymi, mądrymi dialogami jak w 'JUNO':D

Eragon.:slight_smile: Film i książka swietne.

1 polubienie

Czerwony smok.

and ladies and gentleman,Liam Neeson!

1 polubienie

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Czerwony smok - książkę kiedyś czytałam. Aż se zaraz odświeżę o czym to dokładniej było…

1 polubienie

To jest uniwersum Milczenia owiec. Ja z tej trylogii najbardziej lubię Hannibala.

1 polubienie

Ja pier… To az tak?
Nie wiedzialem.

@collins02, ma się rozumieć, on także. Nie mam pamięci do nazwisk, do twarzy owszem.
Jeszcze dorzucę. D. Washington.

1 polubienie

No tak to były czasy gdy siedziałam w tematyce seryjnych morderców… “alfabet mordercy” też coś mi świta w podobnym klimacie widziałeś devil?

Mam podobnie…podziwiałam kiedyś dwie kumpele, które obracały nazwiskami aktorów wyłapując ich z innych filmów z ról drugo- trzecio planowych. Jak się okazało one oglądały te filmy nawet po kilka razy, wracają do nich, stąd utrwalają sobie…

1 polubienie

“Węzeł”…Ale byl taki film ze cos go sparalizowało i tylko z łózka mogł prowadzic śledztwo.Oczywiscie z komputerami reka w rekę…
Ale i to mnie porwalo.
Nie przypomne sobie teraz ale za to
“Metro strachu” bo chyba tak to w Polsce lecialo…Denzel dal popis!!!

1 polubienie

Nie kojarzę.

Kolekcjoner kości.

1 polubienie

Do nazwisk, tytułów filmu, książek pamięci nie mam. Do numeru swojego telefonu, kodów też :rofl:
Ja chyba celowo wyrzucam wiele ze swojej pamięci. Film to film i tyle.
Jeśli mnie poruszył, pi razy oko namierzę to w necie.
Wczoraj przeczytałam 3 książki, pamiętam tylko jeden tytuł :rofl:
Bardzo rzadko oglądam kilka razy jeden film, do raz przeczytanych książek nie wracam nigdy.
Ale Łzy słońca z B.Willisem chętnie powtórki zaliczam.

1 polubienie

Też lubię łzy słońca. Dobry film.

2 polubienia

Znam @collins02. Tytułu oczywiście nie pamiętam, ale film kojarzę. Między innymi dlatego D.W. polubiłam.
Jak w/w, obsada aktorska często mi gwarantuje, że film będzie nieprzewidywalny, ciekawy z każdej minucie i skłaniający do myślenia, refleksji.

Krwawy diament tez fajny.