Film trzymający w napięciu od początku do końca... jak '88 minut' i z dowcipnymi, mądrymi dialogami jak w 'JUNO':D

Jaki polecacie? (tylko nie komedie romantyczne, bo mam na nie uczulenie).
Do obejrzenia za free na necie…

2 polubienia

Włącz bele co, paluch włóż do kontaktu, i napięcie gwarantowane :stuck_out_tongue_winking_eye:
Nie pomogę, no nie pomogę. Sama chętnie coś obejrzę w nocy.

No bele co to raczej nie, wcześniej zrobię rozeznanie… szkoda mi czasu na bele co :wink:

1 polubienie

I Ty Brutusie!
chcesz się mnie pozbyć :smiley:

1 polubienie

Skąd Ci to przyszło do głowy.
Never!
Muszę komuś pograć na nerwach za te upały, a mąż w pracy :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Masz plusa za stosunek do tzw. komedii romatycznych.A dalej to sie zastanowie bo mam"niechcianych gości" :innocent:

Obejrzałam kiedyś taką jedną kultową - ciekawa, zabawna, ale widzisz nie pamiętam nawet teraz tytułu. W tematyce ślubnej… bardzo popularna komedia…ale to zabieracze czasu… na jedno kopyto.

1 polubienie

Jesli w tym temacie to zobacz koniecznie,“Jesli dzis wtorek to jestesmy w Belgii”.Piekny,romantyczny film ale…bez napiecia [bo o to Ci chyba chodzilo]
Dobra.“Mercury Rising”.Nie wiem jak to w Polsce lecialo ale Bruce Willis jak w tych jego Szklanych pulapkach…[Die Hard]
Plus kapitalny dzieciak autystyczny.Poza tym Kim Dickens…Dziewczyna jak kopciuszek a jednak cudownie atrakcyjna.

2 polubienia

“Kod Merkury”, stary film, ale godny polecenia. I ten Brusik :heart_eyes:

2 polubienia

Pare dni temu,dalem sie znowu złowić :innocent:
Stara,dobra szkola bez idiotycznych"wybuchow".

1 polubienie

My wczoraj obejrzeliśmy jeden z takich " starych".
Tytułu już nie pamiętam.
Film z H.Fordem. Mały chłopiec, Amisz, był świadkiem morderstwa.
Film akcji, jednak bardziej mnie zaciekawił styl życia amiszów.

1 polubienie

“Swiadek”.Swietny film!

1 polubienie

Siedem, Wyścig z czasem, Labirynt, Funny games, Obcy, Coś, Zaginiona dziewczyna, Połączenie, Rzeka tajemnic, Niewidzialny człowiek, Red eye.

1 polubienie

Zaginiona dziewczyna to ten film, co w mieszkaniu ją ( turystkę) przetrzymywali jacyś psychopaci… ?

Nie.
Ale polecam. Inteligentne i moim zdaniem feministyczne kino :wink:

1 polubienie

Lubie filmy gdzie widać dysfunkcje ludzkiej psychiki, coś jak mechaniczna pomarańcza - dla mnie to rewelka film…

3 polubienia

Willis , Ford, T.L.Jones ,
są dla mnie gwarancją uczty kinomana.
A mnie jak wiecie, ciężko usadzić przed tv.

1 polubienie

Za to książka…Strasznie źle sie czyta. Przebrnelam i o ile treść świetna, to skakanie co chwile na koniec książki żeby slang zrozumieć, bardzo męczące.

nie pamietam tytulu dokladnie ale cos ze smokiem…Dragon…
W kazdym razie,Edward Norton,Anthony Hopkins plus niewidoma Emily Watson.Kapitalna moim zdaniem,drugoplanowa rola Phillipa Seymoure’a Hoffmana…Tyle bogactwa na jeden film…Ale warto!

American psycho, Drabina Jakubowa, Obłęd, Czarny łabędź, Split, Donnie Darco, Mechanik, Melancholia, Musimy porozmawiać o Kevinie.

1 polubienie