gacie w dół

Czy charakter gaci ma coś wspólnego z charakterem ich nosiciela?
Według redaktorki znanego portalu informacyjnego, ma. Nawet sporo.

Jesli Twoja kora mózgowa jest tylko delikatnie pofalbankowana, to fason gaci można do kroju charakteru dopasować TU

.świat zmierza nie w tym kierunku. :pensive:

1 polubienie

W moim mieście, w magistracie,
wiszą gacie na szpagacie,
powiewają w lewo, w prawo,
a publika bije brawo!!!

4 polubienia

Moim zdaniem to bzdura. Fason zależy od tego czy chcesz się lansować, być sexy, podkreślać kształty, podrywać.

2 polubienia

Tam moich reform nie ma :smiley:

2 polubienia

Masz niereformowalny fason charakteru. :rofl:

1 polubienie

A jakże :smiley: poważnie mam teraz takie majtasy do pół uda opinające i modelujące :smiley:

Niezupełnie ja w moich reformach czuje się dość seksowinei :smiley: a stringi mi za bardzo wchodzą w rowek więc nie noszę:D

2 polubienia

Wyobrażam sobie. Tez raczej nie umiałbym trzymać paska między półdupkami. Klasyczne figi lub slipy.

2 polubienia

Ale wiesz jak wtedy fajnie pośladki podrygują, niektórzy faceci to chyba lubią…

Ja za toto podziękuję.
Film Borat mi się przypomniał:

majtki maja byc wygodne… wiekszej bzdury dawno nie czytalam, ale onet i wszystko jasne.:star_struck:

3 polubienia

Kliki w reklamy muszą się zgadzac.

2 polubienia

Od dawien dawna, tylko bokserki noszę. Kiedyś dowcipnie na urodziny dostałem męskie stringi i śmiechu było, co niemiara. Po imprezie, wrzuciłem je do szafy i zapomniałem. Znalazła je, po pół roku moja partnerka i uparła się, bym choć spróbował. Wytrzymałem pół dnia i do śmietnika.

2 polubienia

No coś takiego, żeby gacie wiedziały o tym, jaka jestem? hahha
jednak wiedzą :smiley:
Majtki numer 1

Kobiety noszące taką bieliznę są spokojne i opanowane. Nigdy nie tracą zimnej krwi. Od czasu do czasu lubią zaszaleć. Chociaż na pierwszy rzut oka nie wyglądają, to stać je na bardzo odważne i nieprzewidziane ruch. Niekiedy potrafią zaskoczyć. Zawsze kryją coś w zanadrzu i nie da się poznać ich do końca i rozpracować. Są idealnymi kandydatkami na przyjaciółki i powierniczki. Można im zaufać.

3 polubienia

Tez jestem majtkami 1. Ale zebym byla spokojna i opanowana??? Wiekszej wariatki nie widzialam… :sweat_smile:

2 polubienia

Mnie jakby się zgadzało :wink:

1 polubienie

Dla SMOKA najbardziej sexy są majteczki numer 6.

Majtki numer 6

Panie noszące taką bieliznę są pełne życia i bardzo energiczne. Mają miliard pomysłów na minutę. Dużo mówią, często się śmieją i czasami skaczą z kwiatka na kwiatek. Nie brak im odwagi. Wiedzą czego chcą i po prostu po to sięgają. Bez względu na opinię otoczenia. Uwielbiają zakupy, romanse, czekoladę i komplementy. Uważają, że życie to nie kara i chcą po prostu przyjemnie je spędzić. Można się od nich uczyć optymizmu i miłości do samej siebie.

1 polubienie

W horoskopy i fusy z kawy już ludzie nie wierzą, to na inne wróżby czas przyszedł… :wink:

1 polubienie

Stringi - nawet jak człowiek nie pije, to tam pije.

3 polubienia

Właśnie. A jak człowiek ubiera się dla siebie to stawia na wygodę. No, może czasem pomyśli, że gdyby miał wypadek i gdyby go nie daj Boże zabrali na OIOM to włoży niepotargane i niewczorajsze :grin: (Wiem co mówię, kiedyś miałam poważny wypadek, na szczęście ubrania były czyste :wink: