Gadac trzeba nawet jesli cie usuwaja jesli gadasz w imie dobrej sprawy

Drogi ksiazulku.Śmierc dawidka jest na darmo.A jesli ktos jak wampir ludzka krwia sie karmi i po czyms takim dopiero ma dobre uczynki to jeszcze gorzej.To slowa z Biblii sie sprawdza ze ludzie sami sie powybijaja by bylo doskonale.Bo bez durnych ludzi rzeczywiscie bedzie.Po takich slowach umiera w czlowieku wiara w drugiego czlowieka.A jak ktos pewne bledy chce uzmyslowic to go niszczy sie .Mnie za opinie wyeksmitowano z 3 portali.Moze ten bedzie czwarty.

2 polubienia

Piekny wzorzec autorytetu w postaci kosciola katolickiego.

Całka ile masz lat?

No -osiemnascie plus vat.

2 polubienia

VAT to dziecko?

Ta.Z progeria.Podstarzala barbie.

To ja bez

1 polubienie

A moze temu ksiezulkowi maly wpier…l spusvic,bedzie przykladem dla innych.ze pieprzenie bzfur nie poplaca.

1 polubienie

Nie lubie przemocy ale ustawiac tak ludzi to nieladnie.

chyba ten temat tak nie bardzo co? proszę usuń.

niedlugo najgorsza kara bedzie zabranie dostepu do netu
dozywotnio

Zamiatac pod dywan to po co w ogóle sie odzywać

Ale ja tu nie widze nic złego. Z początku założyłem że chodzi o idiotyczny slogan mówiący że cierpienie prowadzi do zbawienia. Że jest ono elementem planu boga.

Tutaj jednak chodzi o pewną refleksję. Inne spojrzenie na swoją rodzinę, jej problemy, na docenienie jej, motywację by o nią powalczyć, udać się na terapię itd.

1 polubienie

sacrum nie profanum? oj diabelku, większość z tych co proponuja ten model zycia to tylko poduszki pod tylkiem poprawi

A nie chciałbyś popracować nocą i wstawić dozwoloną listę tematów? :-/

3 polubienia

Ksiadz, czy nie ksiadz… Jak ktos pie#doli glupoty to go nie slucham. Znaczy czasem slucham z czystej ciekawosci - jak wysoko ludzka glupota moze zajsc. A potem stwierdzam, ze jak zwykle wyzej, niz mi sie wydawalo i ide dalej.

No man is your enemy, no man is your friend, every man is your teacher.

Mam wprowadzic jezyk urzedowy,?:wink::smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie

Yes, master

2 polubienia

No widzisz @okonek. Wystarczyły cztery słowa, a ponownie czegoś się nauczylem.

.everybody is my teacher.

1 polubienie