Gdy odetną internet

Bez przesady :smile:

1 polubienie

Fajnie . Jestesmy uzaleznieni od dostaw energii w postaci prądu. Rano zanim wlacze czajnik elektryczny żeby zaparzyc herbate odpalam lapka i telewizor, zeby byc na biezaco w kwdstii wybuchu kolejnej wojny. Rzeczywistej lub urojonej .

2 polubienia

Zawsze można postawić sobie panele gdzieś koło domu i już mamy energie na własną rękę

2 polubienia

U mnie bez sieci będzie ciężko. Ileż można pić pod sklepem. Gdyby była pogoda to jakoś by było ale ostatnio jest marnie.
Pewnie znalazłbym se dodatkową pracę.

Nie używam chmury, buduję swoją prywatną, dla mnie ważne rzeczy mam zapisane na dysku zapasowym z różnych względów. Kiedyś były strony, muzyka czy zdjęcia, tyle że internet niestabilny - nowe konta itd i nie dało się odzyskać

Bez prze sady …

Bez prze sady

2 polubienia

Jestem z pokolenia bezinternetowego i doskonale bym sobie bez neta poradził.

1 polubienie

Po kole NIE

Kalambur to se już przy okazji sam wymyśl … :crazy_face:

2 polubienia

hehe, pewnie, że wymyślę, ale już nie dziś, bo muszę spadywowywć z neta i wygasić komputera.

1 polubienie

Tylko nie gaś go wodą, tylko nie wodą !!! :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

A pianką można? :thinking:

2 polubienia

Duzo bym dała na zapach bzu w grudniu
A sad migdalowy ma sie na życie

Ale bez miejskiej czy obwoznej biblioteki to gorzej?

2 polubienia

Piękny rebusek Ja już leni miałem znalezionych ale mi się nie podobali Potem na koło wsadziłem nie a w końcu zrobiłem jak zrobiłem No to nas rebusoza dopadła Z tego się trudno leczy I szczepionki brak…

2 polubienia

Mam dużo papierowych książek, dokupuję nowe, wypożyczam z biblioteki. Mam też kilka ulubionych płyt CD z muzyką. Sporo muzyki i filmów zgranych z płyt CD i DVD dostępnych z dysku offline. Zdjęcia i inne ważne sprawy mam w kilku kopiach dostępne z dysku offline
Gdyby nie było Internetu brakowałoby mi poczty e-mail, map gogle, portali sprzedażowych i możliwości rejestracji się do lekarza on-line.

1 polubienie

Ogolnie @waranzkomodo do dobrego i rozsadnie wykorzystywanego to istota rozumna łatwo sie przyzwyczaja :wink::rofl:

2 polubienia

Transzeja wspak nieroby jakieś dwa,
jedno odchodzi, następne przychodzi,
tak się rzecz ma…

Czyń dół łopatą wspak Śląska Tokarczuk negacja,
i w tem racja, że to generacja.

Partie Tuska ochoty do roboty nie posiada,
przemija każde, tak mądry gada,

Tak piękne rebusiki, bo i ten @joko nie jednem, a trzema kolamburami postanowiłem uczcić, po kilkugodzinnej rozmowie z córką. Przerwała telefonem moją tu bytność…
A teraz spać.

2 polubienia