Gdyby drogowcy z GDDKiA i energetycy odwalali takie

kretyńskie jaja, jak ten rząd pisowski z tą zmyśloną pandemią COVID-19, to moglibyśmy Polskę zaorać.

Stąd po przepracowaniu prawie 20 lat, odszedłem na emeryckie nauczanie ludzkości, jaką nieharmonijnością jest cywilizacja ludzka.

A tu można zobaczyć, jakim gigantycznym placem budowy jest polskie drogownictwo.

Drogi to krwiobieg gospodarki.

3 polubienia

Może załatw sobie na te emeryckie nauczanie ludzkości certyfikat, bo jak na razie tłumów nie porywasz …

3 polubienia

Kilku nieharmonijnych człowieków na prowincjonalnym forum to jeszcze nie cała ludzkość. Wyluzuj Ojczulku!

4 polubienia

I jak sie da transport kolejowy jednak.
Ale nowoczesny.
Nie wszedzie sie da, ale?
Polacy, a wlasciwie PiS nowy jedwabny szlak zbojkotowal.
Biorac pod uwage ekspansje chinskiej gospodarki i chlonnosc tamtego rynku? Zawsze tak bylo, ze wszelkiego rodzaju karawanseraje czy pobierajacy za tranzyt niezle na szlakach handlowych zzarabiali, a i swoje towary mogli taniej dolozyc.

1 polubienie

To odejście jest na pewno emeryckie, ale z nauczaniem nie ma nic wspólngo…

1 polubienie

Ja bym ten proces nazwał czymś odwrotnym do nauczania …

2 polubienia

I miałbyś rację, mocium, panie… :grinning:

2 polubienia

U ruskich na bazarze nie takie certyfikaty kupisz :joy:

1 polubienie

Ostatnio swoim bratankom wystawiłem certyfikaty zaświadczające o tym, że ukończyli kurs siorbania. Mogą legalnie siorbać wszędzie i nikt nie ma prawa im zwracać uwagi, że mlaskają jak opętani. Są również zapisani na kursy rozrzutności, ale to dopiero w 2021, oczywiście również będą zakończone wręczeniem certyfikatów.

3 polubienia

@benasek, @waranzkomodo, Bardzo dużo już zmieniłem na tym świecie.

Każdy z nas dużo zmienił, ale się z tym nie obnosi …

1 polubienie

Nie jestem dumny z tego, że tak znacząco przyczyniłem się do upadku mądrzejszego socjalizmu w porównaniu z kapitalizmem, ale marksiści byli pewni ich racji i nie raczyli mnie słuchać, że Karol Marks błędnie wyłożył swą ekonomię w kwestii istnienia zysku w ekonomii, przez co emitowali coraz większe pieniądze bez pokrycia w produktach, dezorganizujące rynek i gospodarkę, czym doprowadzali do wściekłości ciężko pracujące społeczeństwo, które ich w końcu pogoniło.

Nie przyczyniłeś się do żadnego obalenia socjalizmu, tak samo, jak i niczego w świecie ważnego nie zmieniłeś i nie dokonałeś.

1 polubienie

Oni tak razem z prezesem dumnie na pierwszej linii frontu działali … Akurat mieli pecha, że ich nikt nie widział. Los potrafi być czasem okrutny …

2 polubienia

I z premierem, on też kamieniami w czołgi rzucał… :rofl:

1 polubienie

:rofl::rofl::rofl:

Fajnie z Toba maja.
Tylko w trakcie nauki rozrzutnosci nie dawaj im do rąk granatow, bo plamy z soku trudno sprac.
Chyba, ze potem beda zdobywac sprawnosc szopa pracza.

1 polubienie

Prawdę pisze.
Ostatnio załatwił mi uzyskanie certyfikatu czyli prawa jazdy na drezynę ręczną normalnotorową w kategorii B. Widać że w te klocki jest dobry. Ma chody, możliwości. image

3 polubienia

@harmonik Sukces ma wielu rodziców…