Gdyby te cymbały nie lądowały, czego w żaden sposób nie wolno im

było zrobić, bo nie było ku temu warunków na lotnisku nie wyposażonym w system ILS, to do żadnej katastrofy nie doszłoby, nawet gdyby Rosjanie użyli jakichś sztuczek remontowo-mgielnych. Żeby unicestwić całe Najwyższe Dowództwo Polskich Sił Zbrojnych, to nawet milionowym armiom Hitlera nie mogło się udać.

1 polubienie

Antonio znowu odstawił lekarstwa?

2 polubienia

image

3 polubienia

Objawy się nasiliły

2 polubienia

Gdyby ten człowiek miał deko rozumu, rzetelności i wstydu, to wstydziłby się nazywać Macierewiczem…

1 polubienie

To lotnisko było nieczynne / po części awaryjne zapasowe /. wyszkolenie pilotów radzieckich i polskich znacznie się różni. U nas wszystko musi być prowadzone po sznurku i diagnozowane masą przyrządów czy czujników. Oni lecą na orientację. Kwestia rozkazów i wyboru. Jako całość to prawda jest ukryta po obu stronach, bo każda ma swoje interesy, jakoś dziwne że jeden wylądował a drugi się rozbił, po co było drażnić niedźwiedzia. Szukanie winnych u kogoś najlepiej wychodzi - winę miała nasza strona

Jak-40 z polskimi dziennikarzami wylądował sporo wcześniej, a nieraz widziałem i sfotografowałem, jak mgła potrafi szybko wędrować. Tam nie było innej winy, jak Lecha Kaczyńskiego i gen. Błasika.

Tak też pisałem, nie mniej faktów nie znamy bo sprawa jest utajniona, domysły mylą

Zainteresowani znają wystarczająco dużo faktów z tego dramatu, bez najmniejszych wątpliwości.

Ja znam, ty znasz, inni znają, tyle że nic z tego dla ogółu nie wynika

Tam oficjalnie lotniska nie bylo.
Owszem pas startowy, ale cala reszte kilka dni wcześniej zamontowano na przylot Putina, a po jego odlocie zabrano, zostawiajac psia bude i duzurnego, lotnisko wrocilo do kategorii ostatnia deska ratumku. A na pewno nie bylo przystosowane di przyjmowania VIPow.
Ogolnie ten lot to początek, zobaczysz jakie kwiatki wyjdą jak ludzie pójdą po rozum do głowy (o ile pojda) i PiS przegra.

1 polubienie

Nawet w gronie pisowskich decydentów, nie traktują poważnie Macierewicza, bo kompromituje on potrafiących myśleć.

1 polubienie

To wiem

Za skórkę każdy skasował, będzie reasumpcja bo nie uwzględnili podwyżek

1 polubienie