Gdyby Wam tak beznadziejnie działał internet jak mnie, to pewnie byście go

Arazie korzystam tylko z LTE ale nie narzekam.
Gdy bedzie juz swiatlowod podciagne stacjonarny.
Juz nawet przyjechali technicy,tyle ze stwierdzili,ze mam sobie sam podciagnac ok 35m kabla,wtedy mi podlacza.
I debilne tlumaczenie,ze gdyby oni podciagneli,w razie k9ntroli,dostana kare.
Wiec pogonilem chlopcow.

LTE drenuje baterie phona szczególnie kiedy się przemieszczasz. Wtedy urządzenie szuka najbliższego nadajnika i próbuje się połączyć.

Dla mnie to nie problem,z netu korzystam tylko w obrebie mojej posesji,.
Czy na ogrodzie,czy przed domem. Mam mozliwosc podpiecia ladowarki.

Tak też można ale siedzenie na ładowarce z kolei skraca żywotność akumulatora i zwiększa jego ciepło.

Zaden problem,nowa bateria,to pare euro.z tej korzystam dwa lata i jest ok.

Oryginał?

Tak oryginal.

Nie narzekajcie na polski internet. Niemiecki i holenderski jest gorszy. Mam na myśli stacjonarne komputery.

No widzisz ale dla przeciętnego janka kilka euro to kilkadziesiąt złotych. Jakby nie 500+ to nie miały niczego. Szkoda mu. Woli wtedy po 2 latach wziąć aparat na umowę z operatorem (za 1 zł przysłowiowy). By kupić kompa musi wziąć kredyt. Dobrego kompa który kosztuje jego 2 lub 3 wypłaty.
Gadałem ostatnio z kuzynem z Niemiec o sprzęcie do gier. Wyszło że janek musi na taki pracować co najmniej miesiąc a niemiec kilka dni.
Polska średnia to prawie 5000 zł brutto. Gdyby nie prezesi, dyrektorzy politycy i kilku bogaczy ta kwota była by wręcz upokarzająca.

2 polubienia

Polak haruje jak Łysek z pokładu idy a zarabia znacznie mniej od jego zachodniego kolegi na tym samym stanowisku. Polski kapitalizm.

1 polubienie

I to jest prawda. W Media Markt sprzęt w Niemczech jest tańszy, a w droższej Holandii, plus - minus podobnie, jak w Polsce.

1 polubienie

No ale mamy 500 +. Przy dużej ilości dzieci mozna kupić spoko telewizor albo kompa :wink:

2 polubienia

I od tego jest rząd, żeby to zmienić, a nie od rozdawania jednym, zabierając innym.

1 polubienie

Ta umowa na dwa lata,wiecej go kosztuje,niz by kupil aparat na jaki do stac,za gotowke.
Przeciez to jest zlodziejstwo w bialy dzien.
Pomimo,ze moja reta przekracza to 5000,nie szpanuje iphonem,czy nawet najnowszym samsungiem,bo jestdla mnie za drogi i niepotrzebny.
Mam tajiego Huaweia,wystarcza mi w zupelnonosci,nawali kupie naste0nego za 90-100€ i posluzyminaste0ne kilka lat,bez umow,zobowiazan,przeplacajna.
Moj telefon w kazdej chwili moge wyrzucic i wiem,ze mie przyjdzie mi jakies wezwajne do zaplaty.

1 polubienie

Być może ale to jest rozłożone na 24 miesiące. Janek nie musi wydac całej wypłaty na raz by kupić sprzęt. Podpisze umowę na 2 lata, płaci abonament i ma. Reszte może wydac na wódkę, pizze, firmowe buty.

Ja to w ogóle dziwię się snobom kupującym phony za powyżej 4000 zł. Nie dośc że ich baterie wcale nie są lepsze od tych do 1000 zł to jeszcze nie posiadają niczego szczególnego. Przeciętny użytkownik nie wykorzystuje ich “mocy”.
Mam Redmi Note 7 4/64 i w zupełności mi wystarczy. To wciąż telefon a nie teleport który robi obiad. Graczy jestem jeszcze w stanie zrozumieć ale cała reszta to tylko pozyskiwacze prestiżu we wsi.

1 polubienie

Tez tego nie rozumiem,tyle co ja potrzebuje,czasem przehladnac cos w internecie,posluchac muzyki,film ogladnac,gdzies w terenie,wystarcza mi najprostszy smartfon,
Zadne inne bajery mi nie potrzebne nie musi gotowac,czy robic loda))

Loda zrobi kto inny. Z miłości :wink:

1 polubienie

Bravo,i obiad smaczny ugotuje,))

1 polubienie

Przyznasz że utrata czucia w penisie jest gorsza od śmierci :wink:

2 polubienia

Bez tego to ch…j nie zycie

2 polubienia