Gdybym na miejscu Marszałka Kuchcińskiego powiedział do dziennikarzy:

"Drodzy dziennikarze. Jak zapewne wiecie, moja praca jest niezmiernie ważna dla Narodu, bardzo odpowiedzialna i w związku z tym jest angażująca, wyczerpująca i stresująca. Jak zapewne też wiecie, mam rodzinę, w tym żonę, która jest moją połówką, najbliższym przyjacielem. Działa na mnie odstresująco, więc chętnie zabierałbym ją zawsze w podróże ze sobą, gdy w samolocie są wolne miejsca, i nie byłoby to ze szkodą dla społeczeństwa, dla podatników, a raczej z korzyścią.

Podobnie z pomieszkującą ze mną w mieszkaniu służbowym w Warszawie rodziną. Oni też na mnie korzystnie działają." - to zostałoby to zaakceptowane, przyjęte ze zrozumieniem?

• Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

to taka żonę zatrudniam oficjalnie i nie rżnę glupa
tym osobnikom blizej Ceausescu niz cywilizacji

1polubienie

Moim zdaniem osmieszylby sie…

1polubienie

Żona może mieć swoją pracę, lub nie chciałaby być na etacie żony. To byłoby dopiero wykorzystywanie stanowiska i podatników.

Och, @elsie, zaraz ośmieszyłbym się, że jestem wrażliwy i kocham żonę, rodzinę, a polityka powinna być dla twardzieli?

1polubienie

A jak Ciebie i kobiety lubię, mam do Was szacun i uznanie, @elsie, i to tu napisałbym, to też ośmieszyłbym się?

1polubienie

Kuchciński lubi lody w samolocie. Żona potrafi.

Nie, prywatnie to czlowiek chyba normalne ze jest wrazliwy, kocha zone, dzieci i nie tylko. Ale po prostu w polityce nie ma na to miejsca. Tym bardziej, ze chodzi o pieniadze ktore za tym ida. Gdyby kupowal bilety, to w ogole nie musi sie tlumaczyc!

Ja to moge sie tylko cieszyc, ze tak jest! :slight_smile:

1polubienie

Lody potrafią brudzić.

Kuchcinski nie musi nic mówić. Suweren wierzy bezgranicznie we wszystko co wyjdzie z ust pisowcow.

1polubienie

Przypuszczam że z PiSem jest dużo gorzej, niż te loty Kuchcińskiego. Nie zdziwiłoby mnie istnienie seks-taśm z podkarpackich agencji towarzyskich, i działalność seryjnego samobójcy pisowskich specsłużb.