Gdzie Ci mężczyźni?

Jak do tej pory na igrzyskach w Tokio medale zdobyło łącznie 15 polskich zawodników, w tym UWAGA: 12 kobiet i 3 mężczyzn! Co to się dzieje z męskim sportem? Czy tylko na kobiety możemy liczyć? Dysproporcja dużo większa niż wynikałoby z parytetu.
A baron Pierrre de Coubertin przewraca się w grobie, był mizoginem, i uważał, że kobiety w ogóle nie powinny uprawiać sportu!
No i brawo nasze dziewczyny - kolejny medal (srebrny) w żeglarskiej klasie 470!

5 polubień

Precz z mizogonią! Kobiety mają jaja! Kobiety na ojców! :joy:

I nie chodzi mi o Ojców,wyprzedzając @benasek,bo zaraz jakąś grafike by walnął…

3 polubienia

W ogole duch sportowy w mezczyznach jakby wymieral.
Brojlerami z farmy karmieni? :wink::chicken:
Ale jak sie wydaje problem narastal przez lata

2 polubienia

W Niemczech równie kuriozalna sytuacja 6 złotych medali zdobyły kobitki a 1 złoty zdobył facet. Tak było do wczoraj…

3 polubienia

Faceci wlasnie dorzucili 3 medale.Dwa w mlocie i sensacyjny brąz na 800m.
Niestety,sporty walki czyli te najbardziej medalodajne,u nas leżą.Mozna tez narzekać na system kwalifikacyjny ale to dotyczy wszystkich.
Rządzi przypadek oraz dosyć wyrazna dominacja dziewczyn w sportach wodnych.
Na szczescie obrazliwy,perfidny w swym poniżaniu,parytet,nie byl i nie jest potrzebny.

2 polubienia

No właśnie!! Panowie! Gdzie Wy jesteście???
:smile::grin:

1 polubienie

Spoko, wywołałem wilka z lasu tym pytaniem. Panowie dziś dorzucili 3 medale i to w ciągu pół godziny!

5 polubień

Choć tyle :grin:
Fajdek to ten, co kiedyś tak się bawił, że zgubił medal w taksówce? Dobrze kojarzę?

2 polubienia

No właśnie. Kanada podobnie, na 15 medali tylko 13 kobiecych, a 2 “męskie” dla tego samego zawodnika :wink:

2 polubienia

Pokolenie mężczyzn żujących chrzan i gryzących pszczoły, odchodzi. :raised_hand: :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Dyskryminacja że względu na płeć.

Faceci sami się zdyskryminowali

1 polubienie

Dziś jeden bez buta biegł. Polak potrafi.

4 polubienia

Wg mnie tego typu porównania są trochę bez sensu. Przecież ci mężczyźni zostali pokonani przez innych mężczyzn, czyli gdzieś ci mężczyźni jednak się znajdują.

4 polubienia