Gdzie jesteście @arinkao @Leone Marco @tadzio ? Jak tu bez was dziwnie :/

Żyjecie ? Co tam u was ?

Wszyscy przebaczają Ci tutaj tadzio (Ja nawet nie wiem o co poszło :wink: )

3 polubienia

Do ciekawej tematyki wrzuciłeś wyzej wymienionych :innocent:

2 polubienia

Arinkao tu nie przeszła kiedy skasowano pierwsze pytamy chyba nie chciała podobnie tadzio ale on odszedł gdzieś na rok jak nie więcej przed kasacją i już nie powrócił nosił się z tym od dłuższego czasu na koniec się pogryzł się z modkami i dostał bana i przelało to falę goryczy Nie mają tutaj nawet kont Z leone nie wiadomo co się dzieje

Edit Arinkao była tutaj na początku ale odeszła i skasowała konto sprawdzałem i nie ma konta o tym nicku

2 polubienia

Góralka tu była, ale się obraziła i się wyniosła.

3 polubienia

Mój błąd

1 polubienie

Zupełnie niedawno pomyślałam o tych osobach - a dziś w nocy o Leone…przeglądałam nawet jego portfolio:D

2 polubienia

Arinako jest na FB
Wielu ludzion potrzeba bylo oddechu, to forum jest bardzo kameralne.
Tadzio to zniknal długo przed likwidacja starego Pytamy .

3 polubienia

Dziwne, że nie zapytałeś o koleżankę ata-ata, to Twoja największa fanka :thinking:
Chyba, że masz z nią stały prywatny kontakt. Pozdrów ją od nas.

1 polubienie

To tylko internet. Nie ma ich bo nie mogą lub nie chcą. Może nie żyją.

Ale o co chodziło z tym odejściem tadzia ? Bo nie wiem/nie pamiętam XD

A na co się obraziła ? Ech te kobity …

2 polubienia

Kurde jest koronawirus i wszyscy się o niego martwią, a przynajmniej Ja bo go lubiłem (lub lubię - oby) :confused:

1 polubienie

Co masz na myśli ? Źle jej tu było :upside_down_face: :crazy_face: :face_with_monocle: :roll_eyes: :innocent: :face_with_hand_over_mouth: :confused:

EDIT: W sumie nie wiedzieć czemu Ona była za PiS, a przynajmniej była neutralna względem tej partii …

to Goralka - Halka, lubi szerokie przestrzenie.
jest w grupie liczacej cos 20 tysiecy luda i rozrabia…

2 polubienia

Ojeju - nie ogarniam tego portalu XD

1 polubienie

ja tez nie, choc z ciekawosci do grupy sie zapisalam.

3 polubienia

Wiesz pewnie że pod koniec istnienia pytamy było nudne i monotonnie do tego grasowali goście z trollami To wielu zniechęcało do forum i skłaniało do odejścia w tym i zapewne tadzio tak przynajmniej można się domyślać sam kiedyś na długi czas przed usunięciem konta podzielił się z myślą z leone nie jestem pewny czy akurat do niego w jakieś dłuższej rozmowie że kiedyś skasuje konto Do tego była sama moderacja właściwie kilku modków która budziła kontrowersje padały hasła o niesprawiedliwości,kółku adoracji,dyktaturze itp…Tadzio należał do tej grupy…a wiesz jaki był u miał przywalić w charakterystycznym dla siebie stylu nie tylko moderacji i sobie zakpić Szczególnie dotyczyło to kurdegundy tadzio lubił jej często pojechać jako moderatorce potem jeszcze była sprawa na linii kurdegunda tensor też lubił się mieszać i delikatnie mówiąc powiedzieć co myśli co potem kończyło się awanturami No i sobie nagrabił tymi wszystkimi docinkami,komentarzami w końcu ktoś go zbanował chyba kurdegunda Wybuchła afera po tym na cały serwis konkretnie awantura między userami a modami która trwała prawie cały dzień trolle się w to jeszcze wmieszały Gromy spadły na kurdegunde (jeżeli dobrze pamiętam) A to nie był jego pierwszy ban wcześniej też go zbanowali i to utwierdziło go w jeszcze gorszej niechęci do moderacji No i zalogował się na konto po paru godzinach coś chyba napisał w paru pytaniach a potem wieczorem umieścił swoje Sentymentalnie Adieu…Minęło godzina a konto zniknęło

3 polubienia

Leone zniknął w końcówce roku jeszcze przed koronawirusem

2 polubienia

Po prostu się wkur.wili.

1 polubienie

Ja jestem ostatnim trollem starego forum i ziomkiem tensora który przetrwał.

3 polubienia