Gdzie Kukiz robi zakupy?

Bo ja też chcę ten sam towar co nasz najuczciwszy polityk, który nigdy się nie splamił korupcją ani oszustwem…

2 polubienia

Nie wiem, ale prezes ma chyba jakies dostawy z Syberii od Putina. Prawiczok, nowiczok jakoś to nazywają…

1 polubienie

Swój broni swojego. Kukiz to długoletni alkoholik z długami, co rzuca pewne światło na ten temat.

2 polubienia

Ten człowiek powinien pójść do specjalisty. Zagubił się.

3 polubienia

On powinien zakopać się w mysiej dziurze.

2 polubienia

Myślisz że tym razem pomylił mu się minister z ministrantem? :wink:

2 polubienia

Wygląda na to, że to nie „ideologia” LBGT jest zaraźliwa, jak mówił Duda senior, ale pisizm. Z kim przestajesz, takim się stajesz.

4 polubienia

Pisologia jest od dawna zaraźliwa. Jednak Kukiz chyba nie zrozumiał lekcji którą dostało poprzednio 2 panów. Lepper popełnił samobójstwo, Giertych też chciał ale go nie zastali :stuck_out_tongue_winking_eye:. A odpowiadając gdzie robi zakupy Kukiz? Przez internet i paczkomaty bo nikt normalny takiej ścierwie nic nie sprzeda.

2 polubienia

Bdawo Kukiz. Jestem z Toba. Jestem z toba i moge trzymac parasol chroniacy cie przed plutym jadem :rofl:

1 polubienie

Polecam tarczę z Poliwęglanu. Bezpieczniej będzie. :crazy_face:

1 polubienie

troche malo.
A moze Kukiz jak ten czlowiek? Dla dobra ludzkosci?

2 polubienia

Kukiz? nieee raczej dla tegogeld.large

1 polubienie

Przeciez kpię.

1 polubienie

Niee… mysle ze to ostatnia rzecz na jakiej zalezy kukizowi

1 polubienie

Fokuś nikt nie jest zły na Kukiza za to że jest za PIS. Wyobraź sobie co byś powiedział o Lewandowskim gdyby strzelił samobója w meczu Polska-Hiszpania? I to takiego przez którego odpadliśmy?

2 polubienia

Gdyby celowo zmienil kierunek i szedl z piłką na szczesnego i strzelił w jego kierunku a bramkarz stoi w szoku i padla by bramka to pomyslal bym ze hiszpanie duzo mu zaplacili XD

2 polubienia

Prawie dobrze myślisz :clinking_glasses:

3 polubienia

Tylko ze, jezeli kukiz zrobil cos na niekorzysc opozycji polski itp to ewentualnie rykoszetem XD
Dlatego nie rozumiem tego hejtu przesadnego.
Gdyby lewy strzelil przypadkowego samobója to tez bym go nie wyzywal… no zdarza sie najlepszym.

1 polubienie

I tak, właśnie uczynił Kukiz.

3 polubienia

Tu nie chodzi o celowosc a jawne klamstwo przedwyborcze

3 polubienia