Gdzie kupić

Czy ktoś z Was wie, w której Biedronce sprzedaje się ten Okocim PiS-Mocne? Chciałbym kupić kilka(naście) skrzynek tego łagodnego trunku. Normalnie potrzebuję wypić trzy takie, żeby się znaleźć w strefie “ostrzeżenia” (u nas 05 - 08 promila to zakaz prowadzenia na 24 godziny i wpis “ostrzegawczy”, powyżej 0.8 promila to przestępstwo).

A tak na marginesie, myślicie, że wśród elektoratu PiSowieckiego są tacy, którzy takie tłumaczenia (a może raczej tłumoczenia :slight_smile: ) łykną?

2 polubienia

To bylo zwykle mocne piwo.
Tylko dla Ciebie efekt po jego wypiciu nieosiagalny.
Z kilku powodów.

  • Nie jestes emerytowanym policjantem
  • Nie nalezysz do PiS
  • Zapewne nie jezdzisz chryslerem?
  • Nie masz tajnej umowy z enzymami, ze na widok nalepki uruchamiaja sie w Tobie ukryte rezerwy
  • I w koncu organizmu zahartowanego 43 zadne piwo nie ruszy :wink:.
3 polubienia

Jarek ma za słaby łeb na picie

4 polubienia

Porucznik Borewicz jezdzil szybciej i jakoś Cie to nie wcoorviało.
Każda władza ma swoich trefnisiów i nigdy inaczej nie bedzie.
Ich sie wybiera z ludu i ta"zdobycz cywilizacyjna",takie właśnie, rodzi owoce.

3 polubienia

Jarek wyszedł na kłamcę po raz kolejny bo nie tylko kobiety lubią dawać w szyję

2 polubienia

Kobiety w szyję, mężczyźni bezposrednio w gardło. Prezes wie co mówi…

1 polubienie

Wszystko się zgadza, nawet to, że po sześciu Chryslerach kupiłem w końcu Japońca :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

A tam Borewicz. A życie na gorąco? :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

A mnie najbardziej podoba się ten tekst, że “pojechali za członkiem PiS”.

:joy: :rofl: :sunglasses:

3 polubienia

Jak nie kiełbasą to wódką w elektorat rzucają. Każdy do sob jest dobry. :grin:

2 polubienia

Fakt…
Ale moment…Ty Biedronki szukasz za Atlantykiem?
I w ogóle…Co to za pomysł,szukać tam piwa???

2 polubienia

Biedry szukam gdziekolwiek, byleby miała to piwo. Z Polski bym ten Okocim sprowadził, co to po spożyciu jednej sztuki generuje prawie 3 promile alko we krwi. Musiało piffko mieć ze 40%. Ba, za te efekty nawet zagraniczną cenę zapłacę (u nas piwo poszło w górę, bo czerwoni liberałowie (za bajorem liberał to socjalista) podnieśli akcyzę. Polskie piwo kosztuje już ponad 3 dolary. No ale gdyby było takie pisowieckie piwo, generujące prawie 3 promile w układzie krwionośnym, to warte nawet pięciu dolców za butelkę :rofl: :rofl:

2 polubienia

U mnie Tyskie 1,38 euro.

1 polubienie

Kolego? Alkohol w Polsce ma jakas przedziwna wlasciwosc, ze spożyty powinien dzialac jak nadprzewodnik. Bez oporu i skutków.
Ale odpowiedzialnosc za wlasne czyny? To juz dla ciemnego ludu.

1 polubienie

Jakieś karkołomne rzeczy opowiadasz… :wink:
U mnie średnio,polskie piwo kosztuje 1,50 funta.U Kurdów,1,79…
No ale fakt…Taki Okocim wart “Marioli O Kocim spojrzeniu” :innocent:

2 polubienia

Kolega piękny homonim nam tu zaprezentował, :+1: :grinning:

1 polubienie

To fragment juz nieco zapomnianej reklamy… :blush:

1 polubienie

Ze słowa rek lama można fajny kalambur ułożyć.

Znikam na czas jakiś, bo nawet na emeryturze nie samem netem człek żyje…

:sunglasses:

1 polubienie

Zacytowal reklame kolego @birbant
Mi zycie ratuje zabka gdzie wybór piw jest. Omalze w piatek degustujac jakas trucizne warka porter to moje kubeczki smakowe odmowily wspolpracy.

Taniocha, to jakieś $CAD 2 za sztukę. U nas 3.05 za jedno, $9,95 za 4, $CAD 27,95 za 12 w sklepie piwnym. W sklepie z prawdziwym alko nie ma ilościowych zniżek i piwo kosztuje ponad $3. Tyle że w piwnym musisz kupić wszystkie tej samej marki, żeby była zniżka. Z reguły kupowałem sobie np po 2 żubry, 2 x okocim, 2 x łomża, 2 x leżajsk, 2 żywce, 2 lechy, 2 warki i 2 tyskie na weekend. Teraz, dopóki mi wkurzenie na rząd nie minie piję tylko tyskie, lecha i żywiec, bo innych nie ma w piwnym. :disappointed_relieved:

2 polubienia