Gdzie macie za dużo.... a gdzie za mało...?

Kurde, wywaliło mi mięśnie na udach od przysiadów, a w tyły mniej poszło! Chyba dziś znalazłam sposób aby skorygować te dysproporcje, ponoć 3 cm w dwa tygodnie z ud zejdzie… :smiley: oto przed państwem SLIM EXTREME 4d SCALPEL NOCNA LIPOSUKCJA :wink: z Eveline. Zaczynam od dziś smarować wielkie uda:D

1 polubienie

Ja mam prawie 59 lat wiec nie zawracam sobie głowy takimi rzeczami.Jako aktywny kolarz,utrzymuje nogi na poziomie"licealnym"czyli bardzo mocnym.
Braki,od czasu zaprzestania systematycznego tenisa,w rękach…

2 polubienia

Moje uda wyrobił się od jazdy na rowerze. Sprzedałam dziada :rofl:

3 polubienia

:hushed: Strach się bać! Heh i brawa dla marketingowców!

1 polubienie

Ta, widziałem dużo takich. Najlepiej wyszczuplają portfel. :rofl: :rofl: :rofl:

5 polubień

Ogólnie mam za duży tułów…!

1 polubienie

Nieco za szerokie ramiona? Też tak mam. Z czasem za mało ruchu też jest… i się odkłada tu i ówdzie.

1 polubienie

Niom, a mandacik zapłacony… ?:stuck_out_tongue:

Najpierw do sądu :wink:

Good Luck! :stuck_out_tongue:

Ja po kolarstwie mam potężne nogi. Ale to było MTB. Reszta jak na wiek w normie.

1 polubienie

Cos mi w łapy tłuszcz ostatnio poszedł. Myślę, że dwa tygodnie diety i będzie dobrze.

1 polubienie

Kasa w błoto… skoro poszło Ci w mięśnie to myślisz ze krem „spali” mięśnie ??? Musisz tak wykonywać ćwiczenia żeby izolować poślady a nie używać mięśni nóg, jest wiele ćwiczen typowo na pośladki

1 polubienie

Nieee no myślę, że preparat inteligentnie zareaguje w tłuszcz, którego mi nie brakuje również:D. Z tej samej serii kosmetyk miałam już kilka razy - mocno rozgrzewający był i bez żadnej diety niewielki efekt “modelingu” był widoczny.

@humoreska, kiedyś rozmawiałam ze swoją fryzjerką o odchudzaniu, spalaniu tłuszczu i takie tam.
Powiedziała, że owija brzuch folią spożywczą, robi to przed snem, rano zdejmuje. Po dwóch tygodniach był efekt zauważalny.

1 polubienie

Ha! właśnie wczoraj skończyła mi się folia, też planowałam uda ( wczoraj na noc) owijać tym, bo wyczytałam już dawno temu o tym na necie, najpierw nasmaruje tym co kupiłam oczywiście.

1 polubienie

To lepsza metoda od zasłaniania się migreną :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Jakoś tak przypomniała mi się piosenka…

2 polubienia

Samoakceptacja.
Najlepszy “kosmetyk” kobiety :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Święta racja! Dystans do siebie i samoakceptacja to dobre dla każdego, bez względu na wiek i płeć.

2 polubienia