Gdzie się podziali prawdziwi sataniści?

Kiedyś to było…
Nie sztuka narysować pentagram i odpalić Behemotha.

Cywilizacja panie @Devil ludzie dalej sie mordują, tylko trudniej ich złapać

A diabli wiedzą gdzie…?

Oj, dana, dana. Nie ma szatana!

“A świat realny jest poznawalny, życie jest formą istnienia białka…” :grinning:

…tylko w kominie coś czasem załka

:upside_down_face:

rozumiem, ze mial sasiada aniola?

Szatan jest najlepszym przyjacielem, jakiego kiedykolwiek Kościół posiadał, ponieważ przez te wszystkie lata dawał mu zajęcie!

4 polubienia

Jakże to mądra odpowiedź.
Wyróżnić @okonek

Siedzą w Darknecie.

Nieee tam siedzą katolicy którzy nie chcą być namierzeni.

I księża pedofile

W 1992 roku,zostalam "zaproszona " na czarną mszę… Nie pojechalam,balam sie ze zostanę poświęconą szatanowi dziewicą…

:joy_cat::joy_cat::joy_cat:

Kurcze ja bym jechał jako dziewic :rainbow:

A propos…gosc ktory mnie tam zaprosil byl z Tarnowskich Gór.

A było zagrożenie? Ile wtedy miałaś lat?

A ty ile wtedy miałeś lat?

7
:stuck_out_tongue_winking_eye: