Gdzie się podziało PW?





Jakie PW? Polskie Wojsko?

Ale ze co? Polska walcząca

Raczej nie to

Politechnika Warszawska?
Prywatna wiadomość?
:thinking:

O i masz prywatna wiadomość

Kliknij w Wiadomości (po lewej stronie)

se nie działą

To kliknij w swój avatar, a potem drugi raz w niego kliknij i tam też masz napis: wiadomości. Kliknij w ten napis.

to cipnie jest teraz

Ale za to jest dodany czat.

no spoko ale mnie już się nie podoba

Przywykniesz. Każdy musiał przywyknąć. Za jakiś czas nawet przestaniesz zauważać, że jest inaczej i zapomnisz, że się coś zmieniło.

Moja droga nie przywyknę. Po prostu tradycyjnie pójdę w huj
I wybacz za wyrazenie

:grin:
Jesteś wolnym człowiekiem w wolnym kraju i możesz robić to, co uważasz za najlepsze dla siebie.

Powstanie Warszawskie? Czy Wielkopolskie?
P,s, dopiero po wpisie doczytałam do konca. Myślałam że chodzi o odczytanie akronimu

Chyba w wolnej galaktyce :sweat_smile: